• İzlenme : 36357 | 9/29/2013 3:35:05 AM
Amelie | Le Fabuleux destin d'Am?®lie Poulain | 2001 | 720p | Dual | Türkçe Dublaj
Amelie

Amelie
Amelie
Amelie

Amelie


Amelie
Amelie - Le Fabuleux destin d'Am?®lie Poulain
2001 - Fransa  Almanya
Tür : Komedi  Romantik
Süre:122 dakika
Yönetmen: Jean Pierre Jeunet
Oyuncular:Audrey Tautou , Jamel Debbouze , Yolande Moreau , Mathieu Kassovitz , Artus Penguern , Urbain Cancelier , Dominique Pinon , Claire Maurier , Isabelle Nanty , Dean Baykan , Lorella Cravotta , Rufus - Rapha?½l Poulain , Serge Merlin , Claude Perron , Spencer Tracy , Joan Bennett , Clotilde Mollet , Flora Guiet , Manoush

Paris'te, küçük bir apartman dairesinde, kendine özgü, küçük şeylerle mutlu olarak yaşayan saf ve masum bir genç kız: Am?¬lie... (A. T UTOU)

Bir kafetaryada garson olarak çalışan Am?¬lie'nin hayatı sıradan ve sıkıcı görünse de O idare etmektedir. Tek problemi, hayatında bir erkeğin olmamasıdır.

Am?¬lie, bir gün rastlantı sonucu, dairesinde içinde başkasına ait çocukluk anıları olan, eski bir kutu bulur. Kutuyu, arayıp bulduğu ve artık orta yaşlı bir adam olan sahibine, kimliğini gizleyerek iade eder. Bu olaydan sonra hem adamın hem de Am?¬lie'nin yaşamı tümden değişir. Am?¬lie, komşularının ve ev arkadaşlarının hayatlarını küçük, muzip sürprizlerle yaşanır hale getirmek için var gücüyle çalışan bir iyilik meleğine dönüşür...

Kötü çekilip atılmış vesikalık fotoğraf koleksiyonu yapan ve lunaparktaki korku trenindeki hayalet olarak çalışan(!) Nino'nun, kaybettiği çok değerli fotoğraf albümü Am?¬lie'nin eline geçince. Am?¬lie bu kez onun peşine düşer... Birbirleri için yaratılmış olan Am?¬lie ve Nino'nun yollarının kesişmesi, ancak Paris'te gerçekleşebilecek bir mucizedir. Son yılların en ilginç romantik komedilerinden biri olan Am?¬lie, size gerçek aşkın büyüsünü hatırlatacak.
turkcefilmindir.net iyi seyirler diler...

Amelie
A.2001.BluRay.720p.DUAL.AC3.x264.CtrlHD(HDA).mkvAmelie indir, Amelie izle, Amelie türkçe film indir

Bu Filmin Diğer HD Versiyonları ❤