Angelina Jolie Filmleri

11/15/2018 10:10:27 AM - Angelina Jolie Voight (4 Haziran 1975, Los Angeles), ABD'li sinema oyuncusu ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komisyonu (UNHCR) İyi Niyet Elçisi. Üç Altın Küre, iki Sinema Oyuncuları Derneği Ödülü ve bir de Akademi Ödülü aldı. Tüm dünyada hayırsever çalışmalarıyla da tanınan Jolie, dünyanın en güzel kadını ve en çekici insanlarından biri kabul edilmiştir.

Angelina Jolie Filmografisi : Wanted , Sky Kaptan ve Yarının Dünyası , Sahtekar , Sınırların Ötesinde , Malefiz , Lara Croft: Tomb Raider 2 , Lara Croft: Tomb Raider 1 , Lara Croft: Tomb Raider , Lara Croft Tomb Raider Yaşamın Kaynağı , Kung Fu Panda 2 , Kung Fu Panda 1 , Kung Fu Panda , Kontrol Bende , Kemik Koleksiyoncusu , Kan Ve Aşk , Hayatın Kıyısında , Havalı Rekabet , Hackers , Gia , Günahkar , Boyun Eğmez , Beowulf Ölümsüz Savaşçı , Bay ve Bayan Smith , Büyük İskender , Aklım Karıştı , 60 Saniye
Angelina Jolie Filmleri, Angelina Jolie Filmleri indir

Angelina Jolie Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Angelina Jolie Fotoğraf Galerisi

Angelina Jolie Fotoğrafları, Angelina Jolie Resim Galerisi

Angelina Jolie Filmleri İndir (50 Film)

Gia

60 Saniye

Lara Croft: Tomb Raider 2

Hayatın Kıyısında

Hayatın Kıyısında

Hayatın Kıyısında

Kemik Koleksiyoncusu

Kemik Koleksiyoncusu

Kan Ve Aşk

Boyun Eğmez

Boyun Eğmez

Boyun Eğmez

Kontrol Bende

Sky Kaptan ve Yarının Dünyası

Kemik Koleksiyoncusu

Günahkar

Wanted

Malefiz

Malefiz

Kung Fu Panda

Lara Croft Tomb Raider Yaşamın Kaynağı

Lara Croft: Tomb Raider

Hackers

Bay ve Bayan Smith

Malefiz

Malefiz

Malefiz

Sınırların Ötesinde

Sınırların Ötesinde

Kemik Koleksiyoncusu

Wanted

Kung Fu Panda 1

Lara Croft: Tomb Raider 1

Büyük İskender

Büyük İskender

Sahtekar

Beowulf Ölümsüz Savaşçı

Sahtekar

Bay ve Bayan Smith

Günahkar

Günahkar

Aklım Karıştı

Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2

Sahtekar

Bay ve Bayan Smith

Havalı Rekabet

Wanted

Büyük İskender

Günahkar

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 28

Sistem v4.7