Türkçe Dublaj Film İndir


HD Türkçe Film İndir, Türkçe Dublaj Film Indir

Anton Yelchin Filmleri

12/12/2018 5:38:06 PM - Anton Viktorovich Yelchin Rus kökenli Amerikalı aktördür.Kariyerine 90'larda değişik televizyon dizilerindeki rollerle ve ikisi de 2001 yılında gösterime giren Along Came a Spider ve Hearts in Atlantis filmleriyle başladı.
Doğum: 11 Mart 1989 (25 yaşında), St. Petersburg, Rusya
Ebeveynleri: Viktor Yelchin, Irina Korina
Adaylıklar: Film Eleştirmenleri En İyi Oyuncu Kadrosu Ödülü

Anton Yelchin Filmografisi : Uzay Yolu , Tuhaf Thomas , Terörist Avı , Star Trek: Bilinmeze Doğru , Star Trek , Seni Seviyorum New York , Sadece Aşıklar Hayatta Kalır , Sırlar Bölgesi , Rehine , New York I Love You 2009 , Kukla , Korku Gecesi , Kırık Atlar , Hafıza , Eski Sevgiliyi Gömmek , Dümensiz , Charlie İş Başında , Can Dostlar , Anarşi , 5'ten 7'ye , Çılgınlar Gibi
Anton Yelchin Filmleri, Anton Yelchin Filmleri indir

Anton Yelchin Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Anton Yelchin Filmleri İndir (39 Film)

Star Trek

Hafıza

Hafıza

Hafıza

Eski Sevgiliyi Gömmek

Terörist Avı

5'ten 7'ye

Sırlar Bölgesi

Kırık Atlar

Anarşi

Anarşi

Anarşi

Eski Sevgiliyi Gömmek

Eski Sevgiliyi Gömmek

Eski Sevgiliyi Gömmek

Dümensiz

Terörist Avı

Terörist Avı

Terörist Avı

Dümensiz

Tuhaf Thomas

Tuhaf Thomas

Rehine

Kukla

Star Trek: Bilinmeze Doğru

Sadece Aşıklar Hayatta Kalır

Sadece Aşıklar Hayatta Kalır

Uzay Yolu

Korku Gecesi

Çılgınlar Gibi

Çılgınlar Gibi

Star Trek: Bilinmeze Doğru

Star Trek: Bilinmeze Doğru

Star Trek: Bilinmeze Doğru

Seni Seviyorum New York

Korku Gecesi

Çılgınlar Gibi

Charlie İş Başında

Can Dostlar

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 80

Sistem v4.7