• İzlenme : 10770 | 10/1/2015 10:08:43 PM
Banka İşi | The Bank Job | 2008 | 1080p | Dual | Türkçe Dublaj
Banka İşi

Banka İşi
Banka İşi

Banka İşi


Banka İşi
Banka İşi - The Bank Job
2008 - İngiltere
Tür: Gerilim
Süre :111 Dak.
Yönetmen:Roger Donaldson
Oyuncular : Jason Statham , Saffron Burrows , Stephen Campbell Moore , Richard Lintern , Daniel Mays , James Faulkner , David Suchet , Peter Bowles , Peter De Jersey , Michael Jibson , Alki David , Alistair Petrie , Rupert Frazer , Andrew Brooke , Hattie Morahan
Senaryo : Dick Clement, Ian La Frenais
Yapımcı : Charles Roven

Banka işi gerçek bir olaydan esinlenerek sinemaya aktarılan başarılı yapımlardan. 35 yılı aşkın bir zaman önce Londra'da meydana gelen olağanüstü bir olaydan, cesur ve çözülememiş bir soygunun hikayesinden uyarlanan bu heyecan dolu gerilim filmi, entrika, gizem, skandal ve tehlikenin içiçe geçtiği bir suç filmi. Yapımcıları tarafından cinayet, seks ve yolsuzluğun hikayesi diye tanımlanan bu film, alanında oldukça iddialı yapımlardan.

Eylül 1971'de, hırsızlar Londra'daki Baker Street'te bulunan bir bankanın kasasına tünel kazarak girdiler ve milyonlarca Sterlin değerinde nakit para ve mücevherin bulunduğu kasaları yağmaladılar. Çalınanların hiçbiri bulunamadı. Kimse tutuklanmadı. Soygun sadece birkaç gün manşetlerde kaldı ve sonra Birleşik Krallık hükümetinin basına 'D Uyarısı' yaparak susturmasıyla ortadan kalktı. Bu film, o kutularda neyin saklı olduğunu ortaya çıkarıyor.

Hikaye, kraliyet ailesiyle bağlantıları olan cinayet, yolsuzluk ve seks skandalını kapsıyor. Bu, olaya karışan en masum kişilerin hırsızlar olduğu bir hikaye. Politikacıların ahlaksızlık dolu belgeleri ortaya çıkmasın diye hükümetin hırsızlar ile perde arkasında gizemli görüşmeler yapması ve tüm bu serüvene kan bulaşması filmin çekiciliğini arttırıyor.
turkcefilmindir.net iyi seyirler diler...

Banka İşi
http://turbobit.net/The.Bank.Job.2008.Bluray.1080p.DUAL.x264.DTS-ESiR(HDA).mkv
Banka İşi indir, Banka İşi izle, Banka İşi türkçe film indir

Bu Filmin Diğer HD Versiyonları ❤