Bill Nighy Filmleri

1/20/2019 7:40:33 PM - William Francis Nighy (d. 12 Aralık 1949) Altın Küre ve BAFTA ödülü sahibi İngiliz oyuncu. Haziran 2004'de Akademi Ödülleri'ni dağıtan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi'ne (Academy of Motion Picture Arts and Sciences) katılmak için davet almıştır.[1] Love Actually, Underworld ve Karayip Korsanları gibi sinema filmlerindeki rolleriyle birlikte Gideon's Daughter (Altın Küre ödülü), The Girl in the Caf?? (Altın Küre adaylığı), State of Play (BAFTA TV ödülü: En İyi Aktör) gibi TV filmleri ve dizileriyle tanınır. Annesi aktris Diana Quick olan 1984 doğumlu Mary Nighy isimli oyuncu bir kızı vardır.

Bill Nighy Filmografisi : Zombilerin Şafağı , Zamanda Aşk , Skandal , Sevgili Hedefim , Sayfa 8 , Sahaf , Rango , Operasyon Valkyrie , Narnia Günlükleri: Şafak Yıldızının Yolculuğu , Narnia Günlükleri 3: Şafak Yıldızının Yolculuğu , Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu , Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili 2 , Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili , Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu , Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı , Karayip Korsanları 3: Dünyanın Sonu , Karayip Korsanları 2: Ölü Adamın Sandığı , Hediye Operasyonu , Hayatımın Tatili , Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 , Gerçeğe Çağrı , Güç Gösterisi , Dev Avcısı Jack , Dağ Evi , Ceset Hırsızları , Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi , Arka Bahçe , Aşkın Çekimi , Aşk Her Yerde , Şimşekkıran , Şanlı 1939
Bill Nighy Filmleri, Bill Nighy Filmleri indir

Bill Nighy Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Bill Nighy Filmleri İndir (53 Film)

Gerçeğe Çağrı

Sahaf

Sahaf

Sahaf

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1

Zamanda Aşk

Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi

Aşk Her Yerde

Aşkın Çekimi

Aşkın Çekimi

Aşkın Çekimi

Aşkın Çekimi

Arka Bahçe

Narnia Günlükleri: Şafak Yıldızının Yolculuğu

Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili

Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili

Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili 2

Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili 2

Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili 2

Güç Gösterisi

Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu

Sevgili Hedefim

Sevgili Hedefim

Skandal

Hayatımın Tatili

Şanlı 1939

Şimşekkıran

Zombilerin Şafağı

Sayfa 8

Zamanda Aşk

Zamanda Aşk

Dağ Evi

Aşk Her Yerde

Karayip Korsanları 3: Dünyanın Sonu

Dev Avcısı Jack

Hediye Operasyonu

Ceset Hırsızları

Sayfa 8

Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu

Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı

Dev Avcısı Jack

Dev Avcısı Jack

Dev Avcısı Jack

Operasyon Valkyrie

Operasyon Valkyrie

Operasyon Valkyrie

Karayip Korsanları 3: Dünyanın Sonu

Karayip Korsanları 2: Ölü Adamın Sandığı

Hayatımın Tatili

Narnia Günlükleri 3: Şafak Yıldızının Yolculuğu

Aşk Her Yerde

Karayip Korsanları 2: Ölü Adamın Sandığı

Rango

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 108

Sistem v4.7