Charlie Hunnam Filmleri

5/21/2019 3:47:23 PM - Charles Matthew Charlie Hunnam (d. 10 Nisan 1980, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear, İngiltere) İngiliz oyuncu ve senarist.En bilinen rolleri Channel 4 dizisi Queer as Folk'taki Nathan Maloney,Fox komedi dizisi Undeclared'deki Lloyd Haythe,Green Street Hooligans filmindeki Pete Dunham,FX dizisi Sons of Anarchy'deki Jackson''Jax''Teller ve Pasifik Savaşı (film)'ndaki Raleigh Beckett rolleridir.Hunnam 2 Eylül 2013'te E.L.James'in olay yaratan kitabı Fifty Shades of Grey'in uyarlaması olacak filmin başrolü Christian Grey olarak kadroya eklenmişti.Fakat sonunda filmin kadrosundan çıktı.

Charlie Hunnam Filmografisi : Yeşil Sokak Holiganları , Triple Frontier , Son Umut , Soğuk Dağ , Pasifik Savaşı , Kral Arthur: Kılıç Efsanesi , Kızıl Tepe , Hayatının Seçimi , Ölüme Doğru
Charlie Hunnam Filmleri, Charlie Hunnam Filmleri indir

Charlie Hunnam Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Charlie Hunnam Fotoğraf Galerisi

Charlie Hunnam Fotoğrafları, Charlie Hunnam Resim Galerisi

Charlie Hunnam Filmleri İndir (30 Film)

Triple Frontier

Triple Frontier

Triple Frontier

Triple Frontier

Triple Frontier

Pasifik Savaşı

Kızıl Tepe

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi

Kızıl Tepe

Kızıl Tepe

Kızıl Tepe

Kızıl Tepe

Son Umut

Son Umut

Ölüme Doğru

Ölüme Doğru

Ölüme Doğru

Ölüme Doğru

Ölüme Doğru

Hayatının Seçimi

Son Umut

Hayatının Seçimi

Hayatının Seçimi

Soğuk Dağ

Yeşil Sokak Holiganları

Soğuk Dağ

Hayatının Seçimi

Yeşil Sokak Holiganları

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 94

Sistem v4.7