Chloe Grace Moretz Filmleri

1/22/2019 4:30:29 AM - Chlo?? Grace Moretz (d. Şubat 10, 1997) Amerikalı aktristir. Film kariyerine 7 yaşında başlamıştır. Oyunculuk kariyerine başladığı filmler ve tv serileri ise The Amityville Horror, (500) Days of Summer, Diary of a Wimpy Kid, Desperate Housewives, ve Dirty Sexy Money 'dir. Bu filmlerdeki oyunculuğuyla ile Young Artist Awards adaylıkları kazanmıştır.

2010 yılında oynadığı Kick Ass filminde canlandırdığı Hit Girl karakteriyle dünya çapında beğeni kazanmıştır. Bu filmlerde kazandığı beğeniden sonra Let Me In ve Hugo filmlerindende iyi puanlar almıştır.2012'de Dark Shadows adlı filmde yer almıştır.

Moretz 1997 yılında Atlanta, Georgia'da doğdu. Annesi Terri bir hemşire ve babası McCoy Lee Moretz ise bir estetik cerrahıydı. Moretz'in kendinden büyük 4 abisi vardır ; Brandon, Trevor, Colin, and Ethan. Moretz ailesini Çok Hristiyan olarak tanımlamaktadır.[4] Ailesi desteklemezken, erkek kardeşlerinden biri Trevor Duke Moretz onun oyunculuk koçu olmuştur.

Moretz 2001 yılında ailesi ve erkek kardeşleriyle birlikte Georgia'da yaşamıştır. Daha sonradan burada Professional Performing Arts School okuluna katılmıştır. Başlangıçta oyunculuk sadece ilgisini çekiyordu. Onun Hollywood kariyeri ise ailesini geride bırakarak 2003 yılında Los Angelas'a gitmesiyle başlamıştır.

Onun Holywood'daki ilk rolleri ise The Guardian dizisinde 2 bölüm olmuştur. İlk oynadığı film Molly karakteriyle Heart of the Beholder'dır. 2. Uzun metraj filminde oynamadan önce 2005 yılında rol aldığı The Amityville Horror filminde Young Artist Award adaylığı kazanmıştır. Bundan sonra birçok yapımda rol almıştır ; Big Momma's House 2 , Dirty Sexy Money , My Friends Tigger & Pooh , Desperate Housewives .

Chloe Grace Moretz Filmografisi : Zihinde Yangın , Teksas Ölüm Tarlası , Taşralı , Sils Maria ve Perde , Sır Perdesi , Madendeki Çocuklar , Karanlık Gölgeler , Kanıma Gir , Hugo , Göz , Göster Gününü 2 , Göster Gününü , Eğer Yaşarsam , Aşkın 500 Günü , Çatlak Film
Chloe Grace Moretz Filmleri, Chloe Grace Moretz Filmleri indir

Chloe Grace Moretz Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Chloe Grace Moretz Fotoğraf Galerisi

Chloe Grace Moretz Fotoğrafları, Chloe Grace Moretz Resim Galerisi

Chloe Grace Moretz Filmleri İndir (38 Film)

Zihinde Yangın

Zihinde Yangın

Zihinde Yangın

Teksas Ölüm Tarlası

Göster Gününü 2

Hugo

Çatlak Film

Karanlık Gölgeler

Eğer Yaşarsam

Eğer Yaşarsam

Eğer Yaşarsam

Eğer Yaşarsam

Eğer Yaşarsam

Taşralı

Sils Maria ve Perde

Sils Maria ve Perde

Sils Maria ve Perde

Sils Maria ve Perde

Sils Maria ve Perde

Göster Gününü

Teksas Ölüm Tarlası

Göster Gününü 2

Çatlak Film

Aşkın 500 Günü

Göster Gününü 2

Göster Gününü 2

Aşkın 500 Günü

Aşkın 500 Günü

Karanlık Gölgeler

Sır Perdesi

Göz

Kanıma Gir

Çatlak Film

Çatlak Film

Karanlık Gölgeler

Göster Gününü

Madendeki Çocuklar

Hugo

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 108

Sistem v4.7