Christian Slater Filmleri

4/21/2019 12:08:28 PM - Christian Michael Leonard Slater 18 Ağustos 1969 doğumlu ABD'li aktördür. Annesi ünlü yönetmen Mary Jo Slater'dir. Slater sırasıyla Dalton School, the Professional Children's School ve Fiorello H. LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts okullarını okumuştur. Heathers, Kuffs, True Romance ve He Was a Quiet Man'de başrol oyuncusu olmuştur. Slater ayrıca Panasonic ve Auto Trader programlarında konuşmacı olarak bilinir.

Christian Slater Filmografisi : Zirve , Zırtapoz , Yalanlar ve Suçlar , Yabancı , Uzayda Sıkışanlar , Suç Sınırı , Soğuk İntikam , Silahlar Kızlar ve Kumar , Sel , Sıradan Bir Gündü , Robin Hood: Hırsızlar Prensi , Nobel Adayının Karısı , Nehir Cinayetleri , Kanlı Aşk , Kırık Ok , Erkeksiz Kadınlar , Bomba Gibi , Beyin Avcıları , Ölümcül Ayin , Çapraz Ateş , Çılgın Romantik , İstediğini Sor , İntikam Kurşunu
Christian Slater Filmleri, Christian Slater Filmleri indir

Christian Slater Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Christian Slater Filmleri İndir (42 Film)

Nobel Adayının Karısı

Nobel Adayının Karısı

Nobel Adayının Karısı

Sel

Zırtapoz

Zirve

İstediğini Sor

İstediğini Sor

İstediğini Sor

İstediğini Sor

Erkeksiz Kadınlar

Beyin Avcıları

Kanlı Aşk

Bomba Gibi

Nehir Cinayetleri

İntikam Kurşunu

İntikam Kurşunu

Çapraz Ateş

Suç Sınırı

Uzayda Sıkışanlar

Soğuk İntikam

Suç Sınırı

Sel

Kırık Ok

Kırık Ok

Silahlar Kızlar ve Kumar

Silahlar Kızlar ve Kumar

Çılgın Romantik

Sıradan Bir Gündü

Soğuk İntikam

Bomba Gibi

Bomba Gibi

Yalanlar ve Suçlar

Zırtapoz

İntikam Kurşunu

İntikam Kurşunu

Suç Sınırı

Robin Hood: Hırsızlar Prensi

Yabancı

Beyin Avcıları

Ölümcül Ayin

Sel

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 68

Sistem v4.7