Christopher Eccleston Filmleri

10/23/2018 9:21:48 AM - Christopher Eccleston (d. 16 Şubat 1964), İngiliz aktördür. Doctor Who dizisindeki 9. Doktor rolü ile tanınır.
20 Mart 2004'te Eccleston'ın 26 Mart 2005'te yeniden yayınlanmaya başlayacak olan efsanevi bilimkurgu BBC dizisi Doctor Who'da Doctor'un 9. enkarnasyonunu canlandıracağı ilan edildi. Eccleston seri ilk başladığında doğmamış olan ve Doctor'u canlandıran ilk oyuncuydu, her ne kadar dizi bittikten yalnızca üç ay sonra doğmuş olsa da. 30 Mart 2005'te, BBC sözde Eccleston'ın söylediği ve Eccleston'un ilk sezondan sonra rolü bırakmaya karar verdiğini çünkü sürekli aynı rolleri tekrar eden bir oyuncu haline gelmekten korktuğunu söyleyen bir açıklama yayınladı. 4 Nisan 2005'te, BBC Eccleston'ın sözlerinin çarptırıldığını, bu beyanın rızası ve onayı alınmadan yayınlandığını meydana çıkardı. BBC ocak ayında Eccleston'ın en başından beri yalnızca bir sezonda oynamayı planladığını halka açıklamak konusunda yaptıkları bir anlaşmayı feshettiklerini kabul etti. Bu beyan gazetecilerin basın ofisine yaptıkları sorgulamalar sonunda yazılmıştı.

Christopher Eccleston, 11 Haziran 2005'te BBC Radyosu'nda katıldığı bir programda Doctor Who'da çalışmaktan zevk aldın mı? sorusuna Karışık, ama uzun bir hikaye yanıtını vermiştir. Eccleston'ın rolü bırakmasının sebepleri İngiliz gazetelerinde tartışma konusu olmaya devam etmiştir. 4 Ekim 2005'te Alan Davies, The Daily Telegraph'a BBC'nin Eccleston'ı fazla çalıştırdığını ve rolü bıraktığını çünkü yorulduğunu söylemiştir. 10 gün sonra, Eccleston Daily Mirror' a bunun doğru olmadığını, ve yaptığı yorumlardan ötürü Davies'e kızgın olduğunu belirtmiştir. 2010'da Lennon Naked hakkındaki bir röportajda, Eccleston diziyi bırakmasının sebebinin Doctor Who'daki çalışma ortamının hoşuna gitmemesi olduğunu ancak rolü aldığı için gurur duyduğunu dile getirmiştir.

7 Kasım 2008'de National Theatre'da, The Writer's Tale kitabının tanıtımı yapılırken Russell T. Davies, Eccleston'ın kontratının yalnızca tek bir yıl için olduğunu çünkü dizinin bir sezonluk yeniden gösteriminin devam edip etmeyeceğinin belirsiz olduğunu söylemiştir. Daha sonraları çok başarılı olduğunu ancak BBC ile şüpheleri olduğunu söylemiştir. Eccleston 2005 yılında, National Television Awards'da Doctor'u canlandırışıyla halkın oylarıyla En Popüler Erkek Oyuncu seçildi.

Christopher Eccleston Filmografisi : Yasak Aşk , Yarım Kalan Şarkı , Varoluş , Thor 2: Karanlık Dünya 3D , Thor 2: Karanlık Dünya , Minik Kahramanlar , Karanlık Yükseliyor , G.I. Joe: Kobranın Yükselişi , G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi , Efsane , Diğerleri , 60 Saniye
Christopher Eccleston Filmleri, Christopher Eccleston Filmleri indir

Christopher Eccleston Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Christopher Eccleston Filmleri İndir (26 Film)

Thor 2: Karanlık Dünya

Thor 2: Karanlık Dünya

Thor 2: Karanlık Dünya 3D

Thor 2: Karanlık Dünya

Thor 2: Karanlık Dünya

Thor 2: Karanlık Dünya

60 Saniye

Diğerleri

Efsane

Efsane

Efsane

Efsane

Efsane

G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi

Yarım Kalan Şarkı

Varoluş

Varoluş

Yasak Aşk

Yarım Kalan Şarkı

Yarım Kalan Şarkı

Minik Kahramanlar

G.I. Joe: Kobranın Yükselişi

Diğerleri

G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi

Varoluş

Karanlık Yükseliyor

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 72

Sistem v4.7