Dennis Quaid Filmleri

6/25/2019 11:09:05 AM - Houston Üniversitesinden kariyeri için ayrılmıştır. Great Balls of Fire filmiyle ünlenmiştir. Müzisyenlik yapmakla birlikte, golf oynamayı seviyor. Halloween filminde 'Bob' karakterini başka bir filmde rol aldığı gerekçesiyle reddetmiştir. The Big Easy filmi ile en iyi oyunculuk ödülü kazanmış ve birkaç defa Oscar'da en iyi erkek oyuncu rolüne aday olmuş ancak kazanamamıştır.

Dennis Quaid Filmografisi : Yarından Sonra , Trafik , Savaş Günahlari , Pandorum , Mahşerin Dört Atlısı , Kazanma Hirsi , Kabus , Jayne Mansfield's Car , G.I. Joe: Kobranın Yükselişi , G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi , Frekans , Footloose , Ejder Yürek , Dikkat Bebek Var , Dalgalara Karşı , Düşmanım , Babamın Kabusu , Anka'nın Uyanışı , Anka'nın Uyanışı , Ailem İçin , Aşkın Yaşı Yok , Özel İlişkiler , Çete Bağlantısı , Çaylak , Çatlak Film , Çalıntı Hayat
Dennis Quaid Filmleri, Dennis Quaid Filmleri indir

Dennis Quaid Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Dennis Quaid Fotoğraf Galerisi

Dennis Quaid Fotoğrafları, Dennis Quaid Resim Galerisi

Dennis Quaid Filmleri İndir (46 Film)

Anka'nın Uyanışı

Yarından Sonra

Anka'nın Uyanışı

Trafik

Yarından Sonra

Footloose

Footloose

Pandorum

Çatlak Film

Yarından Sonra

Dalgalara Karşı

Frekans

Çalıntı Hayat

G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi

Dikkat Bebek Var

Pandorum

Ejder Yürek

Trafik

Çaylak

Jayne Mansfield's Car

Kabus

Kabus

Ailem İçin

Özel İlişkiler

Savaş Günahlari

Çatlak Film

Anka'nın Uyanışı

Ailem İçin

Ailem İçin

Düşmanım

G.I. Joe: Kobranın Yükselişi

Çatlak Film

Çatlak Film

Dikkat Bebek Var

Aşkın Yaşı Yok

Footloose

Aşkın Yaşı Yok

G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi

Çalıntı Hayat

Çalıntı Hayat

Çalıntı Hayat

Kazanma Hirsi

Çete Bağlantısı

Pandorum

Babamın Kabusu

Mahşerin Dört Atlısı

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 13

Sistem v4.7