Eric Bana Filmleri

6/18/2019 9:45:07 PM - Eric Banadinović (d. 9 Ağustos 1968, Melbourne), Avustralyalı oyuncu. Melbourne, Avustralya'da doğan Bana, Mad Max (1979) filmini seyrettikten sonra aktör olmaya karar verdi. Kariyerine komedi filmlerinde ve skeçlerde rol alarak başladı. Kasap (2000) adlı film ile çıkış yaptı. Bu filmden sonra TV dizileri ve filmlerinde rol alan Bana, Kara Şahin Düştü'deki (2001) Norm 'Hoot' Gibson ve Hulk'taki (2003) Bruce Banner rolleri ile Hollywood'un dikkatini çekti. Oyuncu, Avustralya kıtasının en popüler sinema ve televizyon filmlerinden olan Kasap, Full Frontal ve Babam, Romulus[1] adlı yapımlardaki performansı sayesinde ödüller kazandı. Hem yüksek bütçeli stüdyo filmlerinde hem de düşük bütçeli bağımsız filmlerde oynayan Avustralyalı aktör romantik komedi, bilim-kurgu ve aksiyon filmlerinde performansını sergiledi. Bana'nın en önemli işleri Kara Şahin Düştü (2001), Hulk (2003), Truva (2004), Münih (2005), ve Uzay Yolu (2009) adlı yapımlardır.

Eric Bana Filmografisi : Zor Saatler , Zaman Yolcusunun Karisi , Yeşil Dev 1 , Yeşil Dev , Uzay Yolu , Truva , Star Trek , Matrak Adamlar , Mary and Max , Kral Arthur: Kılıç Efsanesi , Kayıp Balık Nemo , Kara Şahin Düştü , Kapalı Devre , Hulk Serisi 1-2 , Hanna , Affedilen , Ölüme Doğru
Eric Bana Filmleri, Eric Bana Filmleri indir

Eric Bana Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Eric Bana Fotoğraf Galerisi

Eric Bana Fotoğrafları, Eric Bana Resim Galerisi

Eric Bana Filmleri İndir (37 Film)

Kara Şahin Düştü

Affedilen

Affedilen

Yeşil Dev

Star Trek

Zor Saatler

Yeşil Dev 1

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi

Zor Saatler

Zor Saatler

Zor Saatler

Zor Saatler

Kayıp Balık Nemo

Yeşil Dev 1

Uzay Yolu

Yeşil Dev 1

Ölüme Doğru

Ölüme Doğru

Ölüme Doğru

Ölüme Doğru

Ölüme Doğru

Kapalı Devre

Kapalı Devre

Kapalı Devre

Kapalı Devre

Mary and Max

Truva

Zaman Yolcusunun Karisi

Truva

Truva

Kayıp Balık Nemo

Matrak Adamlar

Matrak Adamlar

Star Trek

Hanna

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 86

Sistem v4.7