• İzlenme : 733 | 8/20/2018 11:57:31 AM
Fang Ailesi | 2015 | BRRip | Türkçe Dublaj

Fang Ailesi
2015 - ABD
Tür : Dram
Süre : 105dk.
Oyuncular : Josh Pais , Michael Chernus , Linda Emond , Jason Butler Harner , Frank Harts , Jaiden Kaine , Mackenzie Brooke Smith , Grainger Hines , Marin Ireland , Kathryn Hahn , Nicole Kidman , Jason Bateman , Christopher Walken , Scott Shepherd (i)
Yönetmen : Jason Bateman
Senaryo : David Lindsay-Abaire , Kevin Wilson  
Yapımcı : Bill Block , Per Saari , Dean Vanech

Şayet Caleb ve Camille Fang gibi hayatınızı performans sanatına adamışsanız, ve yapıtlarınız gerçekliği çarpıtmak üstüne kurulmuşsa, konu ebeveynliğe geldiğinde kimse sizden harikalar beklememeli. İnanmazsanız Buster ile Annie Fang'e sorun. Onlar kendilerini bildi bileli (istemeden) anne babalarının zirzop yapıtlarında rol aldılar.

Ama sonra büyüdüler, önce anne babalarının yarattığı garip dünyanın ötesine adım attıkları yaşa, ardından o dünyada tutunamayıp, kurdukları yaşamların başlarına yıkıldığı yaşa geldiler. Biri sancılı bir yazar, diğeri Hollywood'da umut veren bir aktris olan iki kardeş, büyüdükleri eve dönmekten başka çare göremediler. Ancak anne babaları onlarla ilgilenemeyecek kadar meşguldü; 'başyapıtımız' dedikleri son bir performansı hayata geçirmeye hazırlanıyorlardı. Çok geçmeden hırslar çarpıştı ve her bir Fang üyesi çok önemli bir kararın eşiğine geldi: Önemli olan aile miydi, yoksa sanat mı?turkcefilmindir.net iyi seyirler diler...


http://turbobit.net/FangAilesi_2015.BRRip.XviD.TR.aviFang Ailesi indir, Fang Ailesi izle, Fang Ailesi türkçe film indir

Bu Filmin Diğer HD Versiyonları ❤