Freida Pinto Filmleri

1/21/2019 9:48:22 AM - Freida Pinto (d. 18 Ekim 1984, Mumbai, Maharashtra, Hindistan), Hint aktris ve profesyonel model. En iyi bilinen rolü Slumdog Millionaire filmindeki Latika rolüdür. Bu filmde BAFTA En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü'ne aday gösterildi.2013 yılında Bruno Mars'ın Gorilla klibinde oynamıştır.

Doğum: 18 Ekim 1984 (30 yaşında), Mumbai, Hindistan
Boy: 1,66 m
Ebeveynleri: Frederick Pinto, Sylvia Pinto
Kardeşleri: Sharon Pinto
Hayat arkadaşı: Dev Patel
Ödüller: Beyaz Perde Sanatçıları Derneği En İyi Oyuncu Kadrosu Ödülü

Freida Pinto Filmografisi : Trishna , Mogli: Orman Çocuğu , Milyoner , Maymunlar Cehennemi: Başlangıç , Maymunlar Cehennemi Baslangiç m720p , Maymunlar Cehennemi Baslangıç , Maymunlar Cehennemi Başlangıç 1080p , Maymunlar Cehennemi Başlangıç , Kupa Şovalyesi , Kara Altın , Immortals , Ölümsüzler , Çöl Dansçısı
Freida Pinto Filmleri, Freida Pinto Filmleri indir

Freida Pinto Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Freida Pinto Fotoğraf Galerisi

Freida Pinto Fotoğrafları, Freida Pinto Resim Galerisi

Freida Pinto Filmleri İndir (25 Film)

Mogli: Orman Çocuğu

Mogli: Orman Çocuğu

Mogli: Orman Çocuğu

Mogli: Orman Çocuğu

Mogli: Orman Çocuğu

Maymunlar Cehennemi Baslangıç

Ölümsüzler

Kupa Şovalyesi

Kara Altın

Milyoner

Çöl Dansçısı

Çöl Dansçısı

Çöl Dansçısı

Maymunlar Cehennemi Başlangıç

Kara Altın

Milyoner

Ölümsüzler

Kara Altın

Maymunlar Cehennemi Başlangıç

Trishna

Milyoner

Maymunlar Cehennemi: Başlangıç

Maymunlar Cehennemi Başlangıç 1080p

Immortals

Maymunlar Cehennemi Baslangiç m720p

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 116

Sistem v4.7