Gene Hackman Filmleri

5/23/2019 8:15:22 PM - Eugene Allen Hackman (d. 30 Ocak 1930) iki Oscar ödüllü ABD'li oyuncu. 1970'li yıllarda gösterilen The French Connection filmindeki rolüyle tanınmış ve bu filmin ardından Hollywood'da filmlerde yer almıştır. 5 kez ise Oscar ödülüne aday olmuştur. 2004 yılında artık film çekmeyeceğini söyeyerek, oyunculuk kariyerini noktalamış ve o zamandan bugüne kitap yazmaya başlamıştır. THe French Connection I ve II Filmleriyle ünü artan Gene Hackman, 1974 yılında yönetmen Francis Ford Coppola'nın The Converstaion adlı filminde de başarılı bir performans sergilemiştir. Yönetmen Robert Benton'un 1998 yılında çektiği Twiligt filminde Paul Newman ve James Garner gibi oyuncularla çalışmıştır. Yönetmen Clint Eastwood ile başarılı filmleri olmuştur. (1998 Absolute Power (Mutlak Güç) , 1992 Unforgiven (Affedilmeyen))

Gene Hackman Filmografisi : Yedek Oyuncular , Tenenbaum Ailesi , Suçlu Kim , Süpermen 2 , Süpermen , Jüri , Hızlı Ve Ölü , Devlet Düşmanı , Denizde İsyan , Şirket
Gene Hackman Filmleri, Gene Hackman Filmleri indir

Gene Hackman Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Gene Hackman Fotoğraf Galerisi

Gene Hackman Fotoğrafları, Gene Hackman Resim Galerisi

Gene Hackman Filmleri İndir (14 Film)

Hızlı Ve Ölü

Denizde İsyan

Hızlı Ve Ölü

Hızlı Ve Ölü

Hızlı Ve Ölü

Jüri

Devlet Düşmanı

Süpermen 2

Devlet Düşmanı

Yedek Oyuncular

Tenenbaum Ailesi

Şirket

Süpermen

Suçlu Kim

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 41

Sistem v4.7