Türkçe Dublaj Film İndir


HD Türkçe Film İndir, Türkçe Dublaj Film Indir

Genesis Rodriguez Filmleri

12/15/2018 1:23:42 AM - Tam Adı Genesis Rodr??guez P??rez Venezuela kökenli Miami,Florida 29 Temmuz 1987 doğumludur.Müzisyen,şarkıcı El Puma Lakaplı Jos?? Luis Rodriguez'in kızıdır ve kendisi El Puma lakabını taşır..Kardeşleri, Liliana Rodriguez ve Lilibeth Morillo.

Akıcı derecede İngilizce ve İspanyolca konuşabiliyor.G??nesis Rodr??guez en iyi Telemundo TV serisinin Prisionera,Dame Chocolate ve Do??a B??rbara isimli dizilerde oynayarak tanındı.Ama ülkemizde onu TNT televizyonunda Dame Chocolate (Tatlı İntikam) isimli dizide tanındı.Ayrıca Days of Our Lives dizisinin Becky Ferrer karakterinde de oynamıştır.Kendisinin İspanya ve Latin Amerika'da bir zamanlar gündemde olan bir olayı'da var.Prisionera dizini çekerken Mauricio Islas ile yaşadığı aşk ve ardından gelen nişan, Islas'ın diziden kovulmasına neden olmuştur.Çünkü Islas bu arada evliydi.Şu an Peru'lu müzisyen Christian Meier ile 15 aydır birlikte yaşıyorlar.Ayrıca El Clon dizisinde oynayacakken ismi özel hayatıyla sürekli gündemde olması sebebi ile yerine Sandra Echeverr??a oynamıştır.O sırada ise Hollywood'a adımlarını attı ve Entourage isimli dizide Sarah karakterini oynamaya başladı.

Genesis Rodriguez Filmografisi : Yoga Hayranları , Yaşam Savaşı , Mors Dişi , Gerçeğin Peşinde , Gece Takibi , Geçit Yok , Dikkat Bebek Var
Genesis Rodriguez Filmleri, Genesis Rodriguez Filmleri indir

Genesis Rodriguez Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Genesis Rodriguez Fotoğraf Galerisi

Genesis Rodriguez Fotoğrafları, Genesis Rodriguez Resim Galerisi

Genesis Rodriguez Filmleri İndir (27 Film)

Yaşam Savaşı

Yoga Hayranları

Yoga Hayranları

Yoga Hayranları

Yoga Hayranları

Yoga Hayranları

Gece Takibi

Gece Takibi

Gece Takibi

Gece Takibi

Gece Takibi

Mors Dişi

Mors Dişi

Mors Dişi

Geçit Yok

Dikkat Bebek Var

Geçit Yok

Geçit Yok

Geçit Yok

Geçit Yok

Gerçeğin Peşinde

Yaşam Savaşı

Yaşam Savaşı

Yaşam Savaşı

Dikkat Bebek Var

Gerçeğin Peşinde

Gerçeğin Peşinde

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 44

Sistem v4.7