Gwyneth Paltrow Filmleri

11/16/2018 2:15:32 PM - Gwyneth Kate Paltrow, (d. 28 Eylül 1972). ABD'li sinema oyuncusu. 28 Eylül 1972 tarihinde Los Angeles, Kaliforniya'da dünyaya geldi. Yapımcı - yönetmen Bruce Paltrow ve oyuncu Blythe Danner'in kızı olan Gwyneth Paltrow kendisi gibi oyuncu olan Katherine Moennig'in kuzenidir. Yahudi asıllı olup bundan gurur duymaktadır. New York'taki Spence School'un ardından bir dönem University of California at Santa Barbara'ya devam etti ardından okulu bıraktı. Gwyneth Paltrow, 1991 yılında Shout isimli filmle oyunculuk kariyerine başladı. Aynı yıl Steven Spielberg’in, Kanca adlı filminde Genç Wendy’yi canlandırdı ve ismini duyurmaya başladı. Dennis Quaid, Meg Ryan ve James Caan ile birlikte oynadığı Flesh and Bone (1993) adlı filmle yıldızı parlayan Paltrow, daha sonra Malice (1993), Jefferson in Paris, Yedi (1995) ve Emma’da (1996) rol aldı. 1998 yılında Aşık Shakespeare’deki rolüyle, En İyi Kadın Oyuncu dalında Altın Küre ve Oscar ödüllerini kazandı.

Gwyneth Paltrow Filmografisi : Zirveye Tırmanış , Yenilmezler , Tenenbaum Ailesi , Sky Kaptan ve Yarının Dünyası , Salgın , Rastlantının Böylesi , Kusursuz Cinayet , Kanca , Kanıt , Glee: Konser Filmi , Demir Adam 3 , Demir Adam 2 , Demir Adam 1 , Demir Adam , Büyük Umutlar , Alçak Adam , Aşk ve Diğer Felaketler , Aşık Shakespeare , Üçkağıtçı Mortdecai , İki Aşık
Gwyneth Paltrow Filmleri, Gwyneth Paltrow Filmleri indir

Gwyneth Paltrow Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Gwyneth Paltrow Fotoğraf Galerisi

Gwyneth Paltrow Fotoğrafları, Gwyneth Paltrow Resim Galerisi

Gwyneth Paltrow Filmleri İndir (44 Film)

Demir Adam

Demir Adam 1

Yenilmezler

Yenilmezler

Yenilmezler

Yenilmezler

Yenilmezler

Yenilmezler

Üçkağıtçı Mortdecai

Üçkağıtçı Mortdecai

Üçkağıtçı Mortdecai

Üçkağıtçı Mortdecai

Üçkağıtçı Mortdecai

Aşk ve Diğer Felaketler

Sky Kaptan ve Yarının Dünyası

Kanıt

Demir Adam 3

Kanca

Kanca

Rastlantının Böylesi

Rastlantının Böylesi

Demir Adam 1

Alçak Adam

Demir Adam 2

Demir Adam 3

Glee: Konser Filmi

Demir Adam 3

Demir Adam 3

Demir Adam 3

Rastlantının Böylesi

Kanca

Aşık Shakespeare

Tenenbaum Ailesi

Salgın

Salgın

İki Aşık

Demir Adam 1

Demir Adam 2

Demir Adam 2

Salgın

Zirveye Tırmanış

Büyük Umutlar

Demir Adam 2

Kusursuz Cinayet

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 6

Sistem v4.7