• İzlenme : 8489 | 11/23/2013 7:48:49 PM
Hayalet Gemi | Ghost Ship | 2002 | DVDRip | Türkçe Dublaj
Hayalet Gemi

Hayalet Gemi
Hayalet Gemi

Hayalet GemiHayalet Gemi

Hayalet Gemi
Hayalet Gemi - Ghost Ship
2002 - ABD , Avustralya
Tür: Gerilim, Gizem, Korku
Süre :91 Dak.
Yönetmen: Steve Beck
Oyuncular : Gabriel Byrne , Karl Urban , Isaiah Washington , Julianna Margulies , Ron Eldard , Desmond Harrington , Emily Browning , Cameron Watt , Adam Bieshaar , Iain Gardiner , Bob Ruggiero , Boris Brkic , Francesca Rettondini , Alex Dimitriades
Senaryo : Mark Hanlon
Yapımcı :Robert Zemeckis ,  Joel Silver


Hayalet Gemi 2002 ABD Avustralya ortak yapımı korku gerilim filmidir. Özgün adı Ghost Ship olan film 24 Ocak 2003'te Türkiye'de sinemalarda gösterime girmişti.

Senaryosunu Mark Hanlon'ın kendi hik?óyesinden John Pogue ile birlikte yazdıkları filmi Steve Beck yönetmiştir. Başlıca rollerinde Gabriel Byrne, Julianna Margulies, Ron Eldard, Desmond Harrington, Emily Browning, Isaiah Washington, Karl Urban ve Alex Dimitriades oynamışlardır. Filmin yapımcıları arasında Robert Zemeckis de vardır. Filmin özgün müziklerini John Frizzell yapmıştır.

Filmde bir kurtarma römorkörünün 1962 yılından beri kayıp olan bir yolcu gemisini terkedilmiş bir halde bulmaları ile başlayan garip olaylar zinciri anlatılmaktadır. 1956 yılında Massachusetts yakınlarında başka bir yolcu gemisiyle çarpışarak batan İtalyan yolcu gemisi SS Andrea Doria'nın uğradığı kaza bu filme ilham kaynağı olmuştur.
turkcefilmindir.net iyi seyirler diler...

Hayalet Gemi
http://turbobit.net/HayaletGemi-2002-DVDRip-TR.avi

Hayalet Gemi
http://indir.turkcefilmindir.net/HayaletGemi-2002-DVDRip-TR.aviHayalet Gemi indir, Hayalet Gemi izle, Hayalet Gemi türkçe film indir