• İzlenme : 2129 | 11/21/2019 6:33:31 PM
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw | 2019 | 720p | Dual | Türkçe Dublaj
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw


Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw - Fast & Furious presents: Hobbs & Shaw
2019 - ABD
Tür : Aksiyon
Oyuncular : Dwayne Johnson , Jason Statham , Vanessa Kirby , Idris Elba , Eddie Marsan
Yönetmen : David Leitch  
Senaryo : Chris Morgan , Gary Scott Thompson  
Yapımcı : Chris Morgan

Jason Statham ve Dwayne Johnson'ın rollerine geri döndüğü Hobbs & Shaw, Diplomatik Güvenlik Ajanı Luke Hobbs ve Deckard Shaw'ın filmin antagonisti Brixton'a karşı ittifak kuruşu ve mücadele edişini konu edinirken Brixton rolünde seyirci karşısına usta aktör Idris Elba çıkıyor.

Hobbs, sadık bir kanun adamıdır. Shaw ise kanunsuz bir kaçak. Shaw, Hobbs'a suikast yapmaya kalkışmıştır. Hobbs, Shaw'u hapse göndermiştir. Hobbs Amerikalı, Shaw ise İngiliz'dir. Görünürde bu iki adam hiçbir ortak noktası olmayan birbirine tamamen zıt iki kişidir. Ama ikisi de onları karşı karşıya getirse de kendi katı ahlak kurallarıyla çalışır ve ikisi de bunu kabul etmeleri başlarına bela açacak bile olsa birbirlerine saygı duyarlar. İkisi de sözel ya da fiziksel bir yüzleşmeden kaçmaz. Birbirlerinden hoşlanmıyor ve birbirlerine güvenmiyor olabilirler ama Hızlı ve Öfkeli, Hobbs ve Shaw'ı sunar. Bu ezeli düşmanların insanlığı sonsuza dek değiştirebilecek biyolojik, sinsi bir tehdidi durdurmak için birlikte çalışmaktan başka seçenekleri yoktur.
turkcefilmindir.net iyi seyirler diler...

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw
Fast.and.Furious.Presents.Hobbs.and.Shaw.2019.720p.BluRay.x264.DUAL.TR.ENG.mkvHızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw indir, Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw izle, Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw türkçe film indir