Hugh Laurie Filmleri

6/18/2019 2:13:49 PM - James Hugh Calum Laurie (11 Haziran 1959), iki kez Altın Küre ödülü kazanmış İngiliz aktör, komedyen ve yazar. İngiltere, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa'nın bir bölümünde Stephen Fry ile birlikte rol aldıkları A Bit of Fry and Laurie adlı programla ünlüdür. 1995 senesinde Emma Thompson ve Kate Winslet'in başrollerini üstlendiği 7 dalda Oskar'a aday olan ve en iyi uyarlama senaryo dalında Emma Thompson'a ödülü kazandıran Sense and Sensibility filminde oynadı. 1999'da Stuart Little filmiyle Amerika'da adını duyurmaya başladıysa da esas çıkışını 2004 yapımı House MD adlı televizyon dizisindeki Dr. Gregory House rolüyle gerçekleştirdi. 2006 ve 2007 yıllarında House MD dizideki rolü nedeniyle pek çok ödül kazanmıştır. Altın Küre'de En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Ayrıca bu rolüyle 2005 ve 2010 yılında Emmy Ödülü'ne de aday gösterilmiştir.2009 ve 2010 yılında En iyi erkek televizyon yıldızı ve en iyi erkek drama oyuncusu ödülünü kazanmıştır.

Hugh Laurie Filmografisi : Yarının Dünyası , Minik Kahramanlar , Küçük Kardeşim 2 , Küçük Kardeşim , Holmes ve Watson , Hediye Operasyonu , Bay Pip , Anka'nın Uyanışı , Anka'nın Uyanışı , İhanetler ve Skandallar
Hugh Laurie Filmleri, Hugh Laurie Filmleri indir

Hugh Laurie Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Hugh Laurie Fotoğraf Galerisi

Hugh Laurie Fotoğrafları, Hugh Laurie Resim Galerisi

Hugh Laurie Filmleri İndir (20 Film)

Anka'nın Uyanışı

Holmes ve Watson

Holmes ve Watson

Holmes ve Watson

Holmes ve Watson

Anka'nın Uyanışı

Küçük Kardeşim 2

Küçük Kardeşim 2

Küçük Kardeşim

Küçük Kardeşim

Yarının Dünyası

Yarının Dünyası

Yarının Dünyası

Yarının Dünyası

Bay Pip

İhanetler ve Skandallar

Minik Kahramanlar

Anka'nın Uyanışı

Hediye Operasyonu

İhanetler ve Skandallar

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 53

Sistem v4.7