Türkçe Dublaj Film İndir


HD Türkçe Film İndir, Türkçe Dublaj Film Indir

Jack Black Filmleri

12/16/2018 12:44:24 AM - Thomas Jacob Black ya da sahne adıyla Jack Black, 28 Ağustos 1969 tarihinde, Santa Monica, Kaliforniya, A.B.D.'de dünyaya geldi. Annesi Judith ve babası Thomas, Hubble Uzay Teleskopu'nun yapımında çalışmış olan başarılı uydu mühendisleriydi. Anne ve babasının henüz genç Jack 10 yaşındayken boşanmalarının üzerine Culver City, Kaliforniya'ya taşındı ve de burada babasıyla beraber yaşamaya başladı. Poseidon ve Crossroads adlı okullarda okuyan Black, liseyi bitirmesinin ardından Kaliforniya Üniversitesi'ne kayıt oldu, fakat oyunculuk kariyerine devam etmek için okulunu yarıda bıraktı. Oyunculuğa çok genç yaşlarda, T.V. için çekilen reklam filmleri ile başlayan Black, ilk olarak 1982 yılında, Activision adlı bilgisayar oyunları firmasının geliştirdiği Pitfall! adlı oyunun reklam çekimlerinde rol aldı. Jack Black'in oyunculuğu kariyer olarak seçmesi ise 1991 yılından sonra oldu. The Golden Palace ve Northern Exposure gibi prime time T.V. dizilerinde ve de Waterworld, The Cable Guy, Mars Attacks gibi pek çok sinema filminde ufak rollerde gözükmesinin ardından 2000 yılında vizyona giren ve de John Cusack'ın başrollerinde yer aldığı High Fidelity adlı komedi-dram tarzındaki filmde oynadığı Barry adlı müzik dükkanı çalışanı rolü, Black'e şöhretin kapılarını araladı. 2003 yılında gösterime giren ve de Jack Black'in senaryo yazımına yardım ettiği School of Rock (Rock Okulu), başarılı oyuncunun başrollerinde yer aldığı ilk sinema filmi oldu. Bu filmde canlandırdığı Dewey Finn karakteri ile MTV Film Ödülleri'nde En İyi Komedi Performansı ödülünü kazanan Black, 2005 yılında King Kong, 2006 yılında ise Nacho Libre adlı filmlerde başrolde yer aldı.

Jack Black Filmografisi : Tropik Fırtına: Al Bakalım , Tropik Fırtına , The D Train , Su Dünyası , Lütfen Başa Sarın , Kung Fu Panda 2 , Kung Fu Panda 1 , Kung Fu Panda , Kral Polka , King Kong , Kızkardeşim Evleniyor , Jumanji: Vahşi Orman , Guliverin Gezileri , Devlet Düşmanı , Buz Devri 1 , Bernie'nin Suçu Ne? , Büyük Yarış , Anchorman O Bir Efsane , Alçak Adam
Jack Black Filmleri, Jack Black Filmleri indir

Jack Black Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Jack Black Fotoğraf Galerisi

Jack Black Fotoğrafları, Jack Black Resim Galerisi

Jack Black Filmleri İndir (38 Film)

Jumanji: Vahşi Orman

Jumanji: Vahşi Orman

Jumanji: Vahşi Orman

Jumanji: Vahşi Orman

Jumanji: Vahşi Orman

Kral Polka

Kral Polka

Kral Polka

Kral Polka

Kral Polka

Su Dünyası

King Kong

The D Train

The D Train

The D Train

The D Train

The D Train

Büyük Yarış

Su Dünyası

Tropik Fırtına: Al Bakalım

Guliverin Gezileri

Kung Fu Panda

Anchorman O Bir Efsane

Devlet Düşmanı

King Kong

Alçak Adam

Kung Fu Panda 1

Su Dünyası

Devlet Düşmanı

Kızkardeşim Evleniyor

Bernie'nin Suçu Ne?

Bernie'nin Suçu Ne?

Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2

King Kong

Buz Devri 1

Lütfen Başa Sarın

Tropik Fırtına

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 77

Sistem v4.7