Jackie Chan Filmleri

4/19/2019 1:42:31 PM - Chan Kong-Sang ya da Jackie Chan Sing Lung ya da bilinen adıyla Jackie Chan (d. 7 Nisan 1954, Hong Kong), dövüş ustası, aktör, yönetmen, figüran ve şarkıcıdır. Filmlerinde; akrobatik dövüş stili, eğlenceli bir unsur oluşturan zamanlaması ve çevresindeki eşyaları silah olarak kullanması ile tanınır. Jackie Chan, 1962'den beridir 100'ün üstünde filmde oynamıştır. Hollywood Bulvarı'nda kendi adına yapılmış yıldızı vardır. Filmlerinde çoğu zaman şarkıları da seslendirmektedir ve 1980'lerde başlayan bir pop müzik kariyeri de vardır. Çin'deki iç savaştan kaçıp mülteci olarak 1960 yılında Avusturalya, Canberra'ya sığınmalarından önce Jackie Chan'in annesi ve babası Lee-Lee ve Charles Chan Hong Kong'taki Fransız büyükelçiliğinde kahyalık ve hizmetçilik yapıyorlardı. Chan Hong Kong'taki gelişme yıllarını bu elçilikte geçirmiştir. Chan'ın doğduğundaki Çince adı olan Chan Kong-Sang Hong Kong'ta doğdu anlamına gelmektedir. 1982'de Chan, Tayvanlı Lin Feng-Chiao ile evlendi. Hong Kong'taki Pekin Opera okulunda; Usta Yu Jim Yuen 'den Sammo Hung, Yuen Biao, Yuen Qiu ve Corey Yuen gibi isimlerle birlikte eğitim almıştır. Filmin bir çoğu Çin'de Hong Kong'da ve İngiltere'de çekilmiştir. Bazı Chan filmlerinde Bruce Lee'nin filmlerinden alıntılar yapılmıştır. Örneğin, City Hunter(Şehir Avcısı) filminde geminin sinema salonunda Bruce Lee'nin bir filmi oynatılır ve dövüşürken yaptigi hareketlerin aynısını Jackie Chan de yapar. Oyunculuk kariyerinde dublörlük ve figüranlık yaptığı filmler de görülür, Bruce Lee'nin başrolde oynadığı Ejder Kalesi filmi bunlardan biridir. Tehlikeli sahnelerin çoğunda dublör, ip veya özel efekt kullanmamıştır, bu yüzden pek çok kez kolundan, bacağından ve burnundan yaralanmıştır.

Jackie Chan Filmografisi : Yasak Krallık , Toz Ol , Tehlikenin İçinde , Smokin , Kung-Fu Yoga , Kung Fu Yoga , Kung Fu Ustası , Kung Fu Panda 2 , Kung Fu Panda 1 , Kung Fu Panda , Karanlık Çökünce , Kapımdaki Casus , Küçük Asker , Ejder Kılıcı , Bitirim İkili 3 , Bitirim İkili 2 , Bitirim İkili 1 , Altın Yumruk İstanbulda , 80 Günde Devri Alem , 80 Günde Devr-i Alem , 1911 Revolution , Çin Falı , Şangaylı Kovboy , Şangay Şövalyeleri & Şangay Kovboyları , Şangay Şövalyeleri , Şaşkın Hırsızlar , İntikam Yarışı , İntikam , İkiz Ejderler
Jackie Chan Filmleri, Jackie Chan Filmleri indir

Jackie Chan Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Jackie Chan Fotoğraf Galerisi

Jackie Chan Fotoğrafları, Jackie Chan Resim Galerisi

Jackie Chan Filmleri İndir (56 Film)

Kung Fu Yoga

Kung Fu Yoga

Kung Fu Yoga

Kung Fu Yoga

Kung-Fu Yoga

Ejder Kılıcı

Kung-Fu Yoga

Toz Ol

İntikam

İntikam

İntikam

İntikam

İntikam

Toz Ol

Bitirim İkili 2

Kung-Fu Yoga

Kung-Fu Yoga

Şangaylı Kovboy

Kapımdaki Casus

Yasak Krallık

Toz Ol

Toz Ol

Toz Ol

Ejder Kılıcı

Ejder Kılıcı

Ejder Kılıcı

Ejder Kılıcı

Karanlık Çökünce

Smokin

Altın Yumruk İstanbulda

Tehlikenin İçinde

Tehlikenin İçinde

Bitirim İkili 1

Çin Falı

Kung Fu Panda

Yasak Krallık

Çin Falı

Çin Falı

Çin Falı

80 Günde Devri Alem

Bitirim İkili 1

Kung Fu Panda 1

80 Günde Devr-i Alem

Küçük Asker

İkiz Ejderler

İkiz Ejderler

Bitirim İkili 3

Bitirim İkili 3

Kung Fu Ustası

İntikam Yarışı

Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2

Şangay Şövalyeleri

Şangay Şövalyeleri

Şaşkın Hırsızlar

1911 Revolution

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 48

Sistem v4.7