James Purefoy Filmleri

4/21/2019 3:07:57 PM - James Brian Mark Purefoy (d. 3 Haziran 1964,Taunton), İngiliz aktör.En önemli rolü HBO'da yayınlanan Rome dizisindeki Mark Anthony karakteridir.

V for Vendetta Filminde 'V' rolü için seçilen James Purefoy'un, -film boyunca maske takma zorunluluğunun yarattığı rahatsızlıktan dolayı- çekimler başladıktan altı hafta sonra ekipten ayrıldı.

James Purefoy Filmografisi : Zırhlı , Solomon Kane , Kutsanmış , John Carter: İki Dünya Arasında , John Carter İki Dünya Arasında , Gurur Dünyası , Gökdelen
James Purefoy Filmleri, James Purefoy Filmleri indir

James Purefoy Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

James Purefoy Filmleri İndir (18 Film)

Gökdelen

Gökdelen

Gökdelen

Gökdelen

Gökdelen

Kutsanmış

John Carter İki Dünya Arasında

John Carter: İki Dünya Arasında

Solomon Kane

John Carter: İki Dünya Arasında

Zırhlı

John Carter: İki Dünya Arasında

Zırhlı

Zırhlı

Zırhlı

Zırhlı

John Carter: İki Dünya Arasında

Gurur Dünyası

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 55

Sistem v4.7