Jeff Daniels Filmleri

6/25/2019 10:51:21 AM - Jeffry Warren Jeff Daniels Emmy ödüllü Amerikalı aktör, müzisyen ve oyun yazarı. 2009 yılı Vahşet Tanrısı adlı filmde En İyi Erkek Oyuncu olarak Tony Ödülü'ne aday gösterildi.

Jeff Daniels altı hafta boyunca Georgia'da yaşamış ve Michigan'da büyüdü. Babası 2012 yılında ölümüne kadar, Chelsea'de bir kereste firması sahibiydi ve bir kez kentin belediye başkanı olarak görev yapmıştı. Daniels, Metodist olarak büyüdü. Central Michigan Üniversitesi'nde okudu ve okulun tiyatro programına katıldı. Daniels, 1979 yılından bu yana, lise yıllarından sevgilisi, Kathleen Biberiye Treado ile evlidir.
Doğum: 19 Şubat 1955 (60 yaşında), Athens, Georgia, ABD
Boy: 1,91 m
Eşi: Kathleen Rosemary Treado (e. 1979)
Albümleri: Live and Unplugged to Benefit the Purple Rose Theatre
Kardeşleri: John Daniels

Jeff Daniels Filmografisi : The Answer Man , Tetikçiler , Steve Jobs , Salak ile Avanak 2 Geri Dönüyor , Salak ile Avanak 2 , Salak ile Avanak , Salak İle Avanak , Saatler , Marslı , Karton Adam , Hain , Hız Tuzağı , Gözcü , Devlet Oyunları , Ana Kuzusu
Jeff Daniels Filmleri, Jeff Daniels Filmleri indir

Jeff Daniels Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Jeff Daniels Fotoğraf Galerisi

Jeff Daniels Fotoğrafları, Jeff Daniels Resim Galerisi

Jeff Daniels Filmleri İndir (38 Film)

Marslı

Salak ile Avanak 2 Geri Dönüyor

Hız Tuzağı

Steve Jobs

Steve Jobs

Steve Jobs

Steve Jobs

Steve Jobs

Marslı

Marslı

Marslı

Marslı

Hız Tuzağı

Salak İle Avanak

Salak ile Avanak 2 Geri Dönüyor

Salak ile Avanak 2 Geri Dönüyor

Salak ile Avanak 2 Geri Dönüyor

Salak ile Avanak 2 Geri Dönüyor

Tetikçiler

Devlet Oyunları

Hain

The Answer Man

Hain

Hain

Tetikçiler

Karton Adam

Ana Kuzusu

Saatler

Saatler

Gözcü

Salak ile Avanak 2

Salak ile Avanak

Tetikçiler

Tetikçiler

Hız Tuzağı

Hız Tuzağı

Hız Tuzağı

Tetikçiler

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 35

Sistem v4.7