Jena Malone Filmleri

11/15/2018 1:01:34 PM - Jena Malone (d. 21 Kasım 1984), Amerikalı aktris ve müzisyen. Genellikle bağımsız filmlerde oynadı, ayrıca tiyatroda oynadı.

Sinema kariyerine Bastard Out of Carolina (1996) filmiyle başladı, ayrıca Contact (1997), Stepmom (1998), Donnie Darko (2001), Saved! (2004), Pride and Prejudice, The Go-Getter (2007) and Into the Wild (2007), Lanetli Topraklar (The Ruins (2008) filmlerinde oynadı. Ayrıca 2011 yılında yayımlanan Sucker Punch adlı filmde başarılı bir rol sergilemiştir. 22 Kasım 2013'te vizyona girecek olan Ateşi Yakalamak(Açlık Oyunları filminin devamı) filminde Johanna Mason rolünü oynamıştır. Johanna Mason rolüne Açlık Oyunları serisinin devamı olan Alaycı Kuş filmlerinde devam edecektir.

Doğum: 21 Kasım 1984 (31 yaşında), Sparks, Nevada, ABD
Gelecek filmi: Batman ve Superman: Adaletin Şafağı
Ebeveynleri: Debbie Malone, Edward Berge
Albümleri: I'm Okay, At Lem Jay's Garage EP, The Shoe - SessionsX
Kardeşleri: Madison Mae Malone

Jena Malone Filmografisi : Sucker Punch , Soğuk Dağ , Neon Şeytan , Mesaj , Karanlık Yolculuk , Haberciler , Haberci , Gizli Kusur , Donnie Darko , Bekleyiş , Batman v Superman: Adaletin Şafağı , Ask Ve Gurur , Özgürlük Yolu
Jena Malone Filmleri, Jena Malone Filmleri indir

Jena Malone Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Jena Malone Filmleri İndir (26 Film)

Haberciler

Mesaj

Batman v Superman: Adaletin Şafağı

Batman v Superman: Adaletin Şafağı

Batman v Superman: Adaletin Şafağı

Batman v Superman: Adaletin Şafağı

Batman v Superman: Adaletin Şafağı

Neon Şeytan

Neon Şeytan

Neon Şeytan

Neon Şeytan

Neon Şeytan

Gizli Kusur

Gizli Kusur

Gizli Kusur

Mesaj

Bekleyiş

Haberci

Karanlık Yolculuk

Ask Ve Gurur

Donnie Darko

Soğuk Dağ

Özgürlük Yolu

Soğuk Dağ

Sucker Punch

Sucker Punch

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 100

Sistem v4.7