Jim Carrey Filmleri

11/16/2018 1:07:37 AM - Jim Carrey (d. James Eugene Carrey; 17 Ocak 1962; Ontario), Altın Küre ödülü sahibi Kanadalı komedyen ve sinema oyuncusu. 1970'li yılların ortalarında, TV dizilerinde aldığı küçük rollerle oyunculuk dünyasına atılan Carrey, ilk çıkışını 1993 yılında In Living Color isimli TV şovuyla yaptı. Doğaçlama yeteneğinin ve mimiklerindeki esnekliğin farkına varılmasından sonra oynadığı 1994 yapımı Ace Ventura: Pet Detective filmi ile televizyon dünyasından sinema dünyasına geçiş yaptı ve büyük bir başarı elde etti. Yine 1994'te gişe rekoru kıran The Mask filmiyle asıl çıkışını yaptı. Aynı yıl Salak ile Avanak filminde canlandırdığı Lloyd Christmas karakteriyle ününü pekiştirdi. Ardından 1995'de Batman Forever filminde The Riddler yani Bilmececi rolünde oynadı. Yine aynı yıl, Ace Ventura: When Nature Calls filminde oynayanarak başarısını artırdı. İki hayatlı, sıradışı ve başına buyruk karakterleri canlandırdığı filmler Cable Guy (1996) ve Liar Liar (1997) ile devam etti. 1998 yılıyla beraber Carrey, sinema ve TV ekranlarında canlandırdığı güldüren karakterlerden uzaklaşarak, Man on the Moon (1998), The Truman Show (1999), The Majestic (2001), Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) adlı filmlerde başarılı bir drama oyuncusu olduğunu da kanıtladı. Hiç Oscar alamamış olmasına rağmen 2 adet Altın Küre ödülüne, ve kendi kategorisinde bir rekor olan 9 adet MTV film ödülüne sahiptir. Empire Magazine dergisi tarafından, tüm zamanların en iyi 100 sinema yıldızı listesine 54. sıradan girmiş, yine aynı yıl People Magazine tarafından dünyadaki en güzel 50 insan listesine seçilmiş, 2003'de çıkarılan 90'ların en iyi Box Office yıldızları sıralamasında da 5. sırayı almıştır. Animasyon seslendirmeside yapmaktadır. Senaristi olduğu filmler vardır. Bazı filmlerinde ise yapımcılık yapmıştır.

Jim Carrey Filmografisi : Yemekle Oynanmaz , Yalancı Yalancı , Truman Show , Sil Baştan , Seni Seviyorum Phillip Morris , Salak ile Avanak 2 Geri Dönüyor , Salak ile Avanak 2 , Salak ile Avanak , Salak İle Avanak , Majestic , Grinç , Göster Gününü 2 , Dick ve Jane İşbaşında , Budala Dedektif 2 , Budala Dedektif 1 , Ben Kendim ve Sevgilim , Batman Daima , Babamın Penguenleri , Aydaki Adam , 23 Numara , Çılgın Haber Ekibi
Jim Carrey Filmleri, Jim Carrey Filmleri indir

Jim Carrey Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Jim Carrey Fotoğraf Galerisi

Jim Carrey Fotoğrafları, Jim Carrey Resim Galerisi

Jim Carrey Filmleri İndir (45 Film)

Sil Baştan

Budala Dedektif 1

Yemekle Oynanmaz

Yemekle Oynanmaz

Yemekle Oynanmaz

Yemekle Oynanmaz

Salak ile Avanak 2 Geri Dönüyor

Göster Gününü 2

Babamın Penguenleri

Çılgın Haber Ekibi

Salak İle Avanak

Salak ile Avanak 2 Geri Dönüyor

Salak ile Avanak 2 Geri Dönüyor

Salak ile Avanak 2 Geri Dönüyor

Salak ile Avanak 2 Geri Dönüyor

Truman Show

Yalancı Yalancı

Yalancı Yalancı

Truman Show

Budala Dedektif 2

Budala Dedektif 1

Budala Dedektif 1

Çılgın Haber Ekibi

Çılgın Haber Ekibi

Çılgın Haber Ekibi

Göster Gününü 2

Ben Kendim ve Sevgilim

Göster Gününü 2

Göster Gününü 2

Aydaki Adam

Majestic

23 Numara

Grinç

Batman Daima

Yalancı Yalancı

Salak ile Avanak 2

Salak ile Avanak

Budala Dedektif 2

Babamın Penguenleri

23 Numara

Seni Seviyorum Phillip Morris

Dick ve Jane İşbaşında

Sil Baştan

Sil Baştan

Sil Baştan

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 51

Sistem v4.7