John Travolta Filmleri

11/18/2018 10:22:46 PM - John Joseph Travolta (d. 18 Şubat 1954, New Jersey), ABD'li oyuncu ve şarkıcı. Saturday Night Fever ve Grease filmlerindeki performansı ile öne çıkmaya başladı. İlginç fiziği; özellikle yüz yapısı onun en önemli özelliklerindendir. Oğlu Jett Travolta 2009 yılının başlarında hastalığı Kawasaki Sendromuna yenik düştü. Altı çocuğun en gencidir. New Jersey eyaletinde büyümüştür. Babası Salvatore yarı profesyonel futbolcudur.Annesi Helen ise bir aktrist idi.

John Travolta Filmografisi : Yalnız Kalpler , Yüz Yüze , Vahşiler , Ucuz Roman , Riskli Yatırım , Paristen Sevgilerle , Paris'ten Sevgilerle , Metrodan Kaçış , Kod Adı Kılıçbalığı , Kalpazan , Kırık Ok , Iki Babalik , General'in Kızı , Ekip 49 , Battlefield Earth , Öldürme Mevsimi , Çılgın Motorcular , İtiraf Etmek: Scientology ve İnanç Hapishanesi , İnce Kırmızı Hat
John Travolta Filmleri, John Travolta Filmleri indir

John Travolta Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


John Travolta Fotoğraf Galerisi

John Travolta Fotoğrafları, John Travolta Resim Galerisi

John Travolta Filmleri İndir (40 Film)

Paris'ten Sevgilerle

Metrodan Kaçış

Battlefield Earth

Riskli Yatırım

Paris'ten Sevgilerle

Öldürme Mevsimi

Ekip 49

Yüz Yüze

Kalpazan

Ucuz Roman

Ucuz Roman

Riskli Yatırım

Çılgın Motorcular

Çılgın Motorcular

İtiraf Etmek: Scientology ve İnanç Hapishanesi

Paristen Sevgilerle

Ucuz Roman

Çılgın Motorcular

Kırık Ok

Kırık Ok

General'in Kızı

Ekip 49

Kod Adı Kılıçbalığı

Öldürme Mevsimi

Öldürme Mevsimi

İnce Kırmızı Hat

Iki Babalik

Kod Adı Kılıçbalığı

Vahşiler

Yalnız Kalpler

İnce Kırmızı Hat

Ucuz Roman

Yalnız Kalpler

Yüz Yüze

Kod Adı Kılıçbalığı

Kod Adı Kılıçbalığı

Çılgın Motorcular

Vahşiler

Vahşiler

Ucuz Roman

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 16

Sistem v4.7