Josh Duhamel Filmleri

4/19/2019 3:33:59 PM - Josh Duhamel, asıl adı Joshua David Duhamel, ABD'li sinema ve televizyon oyuncusu. 14 Kasım 1972'de Kuzey Dakota'da doğan Duhamel, diş hekimi olma hayalleriyle Minot Üniversitesi'ne başladı. New York'taki bir mankenlik ajansı tarafından keşfedilmesiyle kaderi yön değiştirdi. Stacy Ferguson (Fergie) ile 2009'da evlendi, üç kızkardeşi vardır, Josh Duhamel'in babası bir satış elemanı, annesi ise bir öğretmen. Josh gençliğinde cankurtaranlık yapmıştı.

2007 yılında vizyona giren Transformers adlı sinema filminde Yüzbaşı Lenox adlı karaktere hayat verdi. 2011 yılında gösterime giren Transformers: Dark Of The Moon filminde yine Albay William Lenox karakterini canlandırmıştır.

Doğum: 14 Kasım 1972 (42 yaşında), Minot, Kuzey Dakota, ABD
Boy: 1,92 m
Eşi: Fergie (e. 2009)
Çocukları: Axl Jack Duhamel
Ebeveynleri: Bonnie L. Kemper, Larry David Duhamel

Josh Duhamel Filmografisi : Transformers 5: Son Şövalye , Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü , Transformers 3 m720p , Transformers 3 Ayın Karanlık Yüzü 3D , Transformers 3 Ayın Karanlık Yüzü , Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı , Transformers 2 Yenilenlerin İntikami , Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı , Transformers 1 , Sen, Sen Değilsin , Sahte Cennet , Manzaralı Rota , Hollywood'da Randevu , Güneşte Kaybolmuş , Bravetown , Başımıza Gelenler , Afacan Kardeşim Ramona , Aşk Çesmesi , Aşk Çeşmesi , Çatlak Film
Josh Duhamel Filmleri, Josh Duhamel Filmleri indir

Josh Duhamel Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Josh Duhamel Fotoğraf Galerisi

Josh Duhamel Fotoğrafları, Josh Duhamel Resim Galerisi

Josh Duhamel Filmleri İndir (40 Film)

Güneşte Kaybolmuş

Güneşte Kaybolmuş

Transformers 5: Son Şövalye

Transformers 5: Son Şövalye

Transformers 5: Son Şövalye

Transformers 5: Son Şövalye

Transformers 5: Son Şövalye

Aşk Çeşmesi

Güneşte Kaybolmuş

Güneşte Kaybolmuş

Transformers 2 Yenilenlerin İntikami

Bravetown

Çatlak Film

Sen, Sen Değilsin

Sen, Sen Değilsin

Sen, Sen Değilsin

Sen, Sen Değilsin

Hollywood'da Randevu

Afacan Kardeşim Ramona

Transformers 3 Ayın Karanlık Yüzü

Sahte Cennet

Aşk Çeşmesi

Transformers 1

Sahte Cennet

Transformers 1

Çatlak Film

Manzaralı Rota

Çatlak Film

Çatlak Film

Transformers 3 Ayın Karanlık Yüzü

Aşk Çeşmesi

Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı

Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı

Transformers 1

Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü

Başımıza Gelenler

Aşk Çesmesi

Afacan Kardeşim Ramona

Transformers 3 Ayın Karanlık Yüzü 3D

Transformers 3 m720p

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 13

Sistem v4.7