Josh Hutcherson Filmleri

4/18/2019 5:04:15 AM - Joshua Ryan Hutcherson (d. 11 Ekim 1992, Union, Kentucky, ABD), ABD'li film ve televizyon oyuncusu. Kariyerine 2000'de küçük televizyon rolleri ile başlamıştır. 2005 yılında Little Manhattan ve Zathura filmlerinde, 2006 yılında RV, 2007 yılında bir aile macerası olan Firehouse Dog'da, uyarlama bir film olan Bridge to Terabithia'da, Jules Verne'nin Dünyanın Merkezine Yolculuk kitabından uyarlanmış ve kitapla aynı adı taşıyan macera filminde rol almıştır. 30 Mart 2008'de Young Artist Award adlı ödülü almıştır. 2012 yılında ise Suzanne Collins'in çok satılan Açlık Oyunları adlı kitabından uyarlanan aynı isimli filmde Peeta Mellark rolünü oynamıştır.

Josh Hutcherson Filmografisi : Yıldız Köpek İş Başında , Trajedi Kızları , Terabithia Köprüsü , Operasyon: Kızıl Şafak , Kayıp Yol , Katil Kim , Havana'da 7 Gün , Havana'da 7 Gün , Felaket Sanatçı , Dünyanın Merkezine Yolculuk , İki Kadin Bir Erkek
Josh Hutcherson Filmleri, Josh Hutcherson Filmleri indir

Josh Hutcherson Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Josh Hutcherson Fotoğraf Galerisi

Josh Hutcherson Fotoğrafları, Josh Hutcherson Resim Galerisi

Josh Hutcherson Filmleri İndir (21 Film)

Trajedi Kızları

Trajedi Kızları

Trajedi Kızları

Felaket Sanatçı

Felaket Sanatçı

Felaket Sanatçı

Felaket Sanatçı

Operasyon: Kızıl Şafak

Kayıp Yol

Terabithia Köprüsü

Terabithia Köprüsü

İki Kadin Bir Erkek

Dünyanın Merkezine Yolculuk

Dünyanın Merkezine Yolculuk

Operasyon: Kızıl Şafak

Dünyanın Merkezine Yolculuk

Havana'da 7 Gün

Havana'da 7 Gün

Dünyanın Merkezine Yolculuk

Yıldız Köpek İş Başında

Katil Kim

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 27

Sistem v4.7