Justin Theroux Filmleri

6/25/2019 10:33:27 AM - Justin Theroux (d. 10 Ağustos 1971), ABD'li aktör, senarist ve film yönetmeni. Theroux, Washington, DC'de doğdu. Annesi gazeteci ve yazar Phyllis, babası şirket avukatı Eugene Theroux'dur.[1] Amcası Paul Theroux, The Mosquito Coast kitabının yazarıdır. Ayrıca kuzenleri Louis Theroux ve Marcel Theroux da yazardır. Theroux Buxton Okulu'nda aktörlüğe adım attı ve Bennington Koleji'nde güzel sanatlar ve drama eğitimi gördü. 1996 yılında ilk film denemesini yönetmen Mary Harron'un I Shot Andy Warhol adlı filmi oldu. Aynı zamanda Broadway'de Observe the Sons of Ulster Marching Towards the Somme adlı oyunda yer aldı. Daha sonra bir çok Broadway oyununda yer almasının yanı sıra sinema ve dizi filmlerde göründü. Charlie's Angels: Full Throttle, The Baxter, Romy and Michelle's High School Reunion, Strangers with Candy, American Psycho, Miami Vice, Broken Hearts Club, Inland Empire, Mulholland Çıkmazı ve Zoolander sinema filmleri ve Alias, Ally McBeal, Sex and the City, The Monogamists ve Six Feet Under dizilerinde rol aldı.

Justin Theroux Filmografisi : Zırtapoz 2 , Tropik Fırtına: Al Bakalım , Tropik Fırtına , Trendeki Kız , Sessiz Kahraman , Rock Of Ages , Mulholland Çıkmazı , Miami Vice , Kafadar Prensler , Eşitlik Savaşçısı , Demir Adam 2 , Bir Ömür Boyu Yolculuk , Beni Satan Casus , Amerikan Sapığı , Aşkın İngilizcesi , Çatı Katı
Justin Theroux Filmleri, Justin Theroux Filmleri indir

Justin Theroux Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Justin Theroux Fotoğraf Galerisi

Justin Theroux Fotoğrafları, Justin Theroux Resim Galerisi

Justin Theroux Filmleri İndir (37 Film)

Eşitlik Savaşçısı

Eşitlik Savaşçısı

Eşitlik Savaşçısı

Beni Satan Casus

Beni Satan Casus

Beni Satan Casus

Sessiz Kahraman

Sessiz Kahraman

Sessiz Kahraman

Sessiz Kahraman

Sessiz Kahraman

Trendeki Kız

Trendeki Kız

Trendeki Kız

Zırtapoz 2

Zırtapoz 2

Zırtapoz 2

Zırtapoz 2

Zırtapoz 2

Tropik Fırtına: Al Bakalım

Kafadar Prensler

Çatı Katı

Miami Vice

Bir Ömür Boyu Yolculuk

Bir Ömür Boyu Yolculuk

Miami Vice

Demir Adam 2

Kafadar Prensler

Mulholland Çıkmazı

Aşkın İngilizcesi

Bir Ömür Boyu Yolculuk

Rock Of Ages

Rock Of Ages

Çatı Katı

Amerikan Sapığı

Tropik Fırtına

Demir Adam 2

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 49

Sistem v4.7