• İzlenme : 6641 | 6/13/2014 5:50:55 PM
Kaldırım Serçesi | La Mome | 2007 | 1080p | Dual | Türkçe Dublaj
Kaldırım Serçesi

Kaldırım Serçesi
Kaldırım Serçesi Kaldırım Serçesi
Kaldırım Serçesi Kaldırım Serçesi

Kaldırım Serçesi


Kaldırım Serçesi
Kaldırım Serçesi - La Mome
2007 - Fransa , İngiltere , ÇekCumhuriyeti
Tür : Biyografi, Dram, Müzikal
Süre : 140 Dak.
Yönetmen : Olivier Dahan
Oyuncular : Pascal Greggory , Marion Cotillard , Emmanuelle Seigner , Gerard Depardieu , Sylvie Testud , Jean-Paul Rouve , Dominique Bettenfeld , Andre Penvern , Marc Barbe , Cylia Malki , Ashley Wanninger , Caroline Sihol , Elisabeth Commelin , William Armstrong , Manon Chevallier , Jan Pavel Filipensky , Clotilde Courau , Catherine Allegret , Marie-Armelle Deguy , Jean-pierre Martins , Pauline Burlet , Pierre Derenne , Jean-Paul Muel , Chantal Bronner , i?dith Le Merdy , Laurent Schilling , Marc Gannot , Valerie Moreau , Caroline Raynaud , Laurent Olmedo , Mario Hacquard , Aubert Fenoy , Felix Belleau , Nathalie Dorval , Nathalie Dahan , Harry Hadden-paton , Josette Menard , Emy Levy , Laura Stainkrycer , Lucie Brezovska , Vera Havelkova , Jan Kuzelka , Dominique Paturel , Nicholas Pritchard , Martin Sochor , Frederika Smetana , Lenka Kourilova , Lara Menini , Oldrich Hurych , Mathias Honore , Diana Stewart
Senaryo : Olivier Dahan, Isabelle Sobelman
Yapımcı : Alain Goldman
Diğer Adı : La Vie En Rose

Berlin Film Festivalinin açılış filmi olan La Vie En Rose, başrollerinde Fransız aktris Marion Cotillard, Sylvie Testud, Gerard Depardieunun oynadığı, büyüleyici bir Edith Piaf biyografisi. Fransa - İngiltere - Çek Cumhuriyeti ortak yapımı olan film, 140 dakika boyunca ruhunuzu okşayacak Edith Piaf müzikleriyle dolu. Edith Piafın 1959da New Yorkda verdiği konser sahnesi ile başlayan film, Fransız şarkıcı Piafın, 40lı yaşlarına odaklanıyor.

1915 yılında dünyaya gelen Piaf, babasının çalıştığı sirk sayesinde küçüklüğünden itibaren pek çok yer dolaştı. O dönemlerde, en yakın arkadaşı Momone (Sylvie Testud) ile sokaklarda şarkı söyleyerek para kazanıyordu. Bu sırada bir kabare işleten Leplee (Gerard Depardieu) tarafından keşfedildi ve kısa sürede, onu meşhur edecek çevre içine girdi. A Very Long Engagement (Kayıp Nişanlı), adlı filmden tanıdığımız Cotillard, Piafın gençlik yıllarından, 47 yaşında ölümüne kadar olan süreyi büyük başarıyla canlandırıyor.

Genç yaşta yakalandığı hastalık ve bağımlılıkların, henüz 40 yaşındayken onu 70 yaşında bir kadın haline dönüştürdüğü, yürüme, konuşma ve şarkı söyleme yetisini kaybettiği süreci tüm çıplaklığı ile gözler önüne seriyor. Filmde, Piafın büyük aşk yaşadığı ve 1949 yılında bir uçak kazasında hayatını kaybeden boks şampiyonu Marcel Cedanın (Jean-Pierre Martins) da önemli bir yeri var.
turkcefilmindir.net iyi seyirler diler...

Kaldırım Serçesi
http://turbobit.net/La.Mome.2007.1080p.BluRay.DTS.DUAL.x264.WiKi-HDA.mkvKaldırım Serçesi indir, Kaldırım Serçesi izle, Kaldırım Serçesi türkçe film indir

Bu Filmin Diğer HD Versiyonları ❤