Katie Holmes Filmleri

11/19/2018 3:04:29 AM - Kate Katie Noelle Holmes, (d. 18 Aralık 1978) Amerikan aktris. Adını, 1998-2003 arası yayımlanan Dawson's Creek adlı dizideki Joey Potter rolüyle duyurdu.

18 Kasım 2006'da aktör Tom Cruise ile evlendi. 21 Haziran 2012'de boşandı.

Katie Holmes, 5 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak ABD'nin Ohio eyaletinin Toledo şehrinde dünyaya gelmiştir. Annesi bir ev hanımı olan Kathleen A. Stothers, babası ise özellikle boşanma davaları üzerinde profesyonelleşmiş bir savcı olan Martin Joseph Holmes, Sr.'dır. Kardeşleri Tamera (1968), Holly Ann (1970), Ohio'da avukatlık yapan Martin Joseph, Jr. (1970) ve Nancy Kay (1975)'dir.

Katie Holmes Filmografisi : Telefon Kulübesi , Sigara İçtiğiniz İçin Teşekkürler , Seçilmiş , Sahip Olduğumuz Tek Şey , Ocean's 8 , Kavalye , Karanlıktan Korkma , Hırsızın Böylesi , Davetsiz Misafir , Bayan Meadows , Batman Başlıyor , Ateşle Oynayanlar , Altınlı Kadın , 3. Göz , Şanslı Logan , İtiraf Etmek: Scientology ve İnanç Hapishanesi
Katie Holmes Filmleri, Katie Holmes Filmleri indir

Katie Holmes Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Katie Holmes Fotoğraf Galerisi

Katie Holmes Fotoğrafları, Katie Holmes Resim Galerisi

Katie Holmes Filmleri İndir (38 Film)

Ocean's 8

Ocean's 8

Ocean's 8

Ocean's 8

Davetsiz Misafir

Davetsiz Misafir

Davetsiz Misafir

Davetsiz Misafir

Davetsiz Misafir

Şanslı Logan

Şanslı Logan

Şanslı Logan

Şanslı Logan

Ateşle Oynayanlar

Sahip Olduğumuz Tek Şey

Sahip Olduğumuz Tek Şey

Sahip Olduğumuz Tek Şey

Bayan Meadows

İtiraf Etmek: Scientology ve İnanç Hapishanesi

Altınlı Kadın

Altınlı Kadın

Altınlı Kadın

Telefon Kulübesi

Seçilmiş

Seçilmiş

Seçilmiş

Seçilmiş

Karanlıktan Korkma

Karanlıktan Korkma

Hırsızın Böylesi

Kavalye

Telefon Kulübesi

Karanlıktan Korkma

Sigara İçtiğiniz İçin Teşekkürler

Batman Başlıyor

Batman Başlıyor

Batman Başlıyor

3. Göz

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 94

Sistem v4.7