• İzlenme : 7355 | 3/5/2014 5:00:10 PM
Katil Komşum Geri Döndü | The Whole Ten Yards | 2004 | 720p | Dual | Türkçe Dublaj
Katil Komşum Geri Döndü

Katil Komşum Geri Döndü
Katil Komşum Geri Döndü
Katil Komşum Geri Döndü
Katil Komşum Geri Döndü

Katil Komşum Geri Döndü


Katil Komşum Geri Döndü
Katil Komşum Geri Döndü - The Whole Ten Yards
2004 - ABD
Tür : Aksiyon, Gerilim, Komedi, Suç
Süre : 98 Dak.
Yönetmen : Howard Deutch
Oyuncular : Bruce Willis , Kevin Pollak , Amanda Peet , Johnny Messner , Matthew Perry , Tasha Smith , Natasha Henstridge , Frank Collison , Silas Weir Mitchell , Elisa Gallay
Senaryo : Mitchell Kapner , George Gallo
Yapımcı : Arnold Rifkin , Elie Samaha , David Willis

Eski bir kiralık katil olan Jimmy The Tulip Tudeski eski hayatından cok uzakta, Meksika sahilinde sessiz ve huzurlu bir hayat sürdürmektedir.Komşum Bir Katilin finalinde Jimmy, komşusu ve arkadaşı Nicholas Oz Oseransky, D.D.S. nin sağladığı düzmece diş raporu sayesinde, kendini öldü gösterip, hem aralarından iki kişiyi hakladığı Gogolak mafyasını hem de peşindeki federal polisi atlatıp sıyrılmıştır.

Güvenli sığınağında, silahını elektrikli süpürge ile değiştirmiş, ev işleriyle ilgilenerek, karısı Jill ile yemek pişirerek, huzurlu bir yaşam sürmektedir. Bu arada kendi içinde onu suç dünyasına sürükleyen kişisel nedenleri düşünmektedir. Karısı Jill ise vahşi erkeği Jimmynin temizlemekle uğraştığı tek şeyin deliller olduğu eski günleri özlemle anmaktadır.Beklenmedik bir şekilde, Jimmynin geçmişiyle ilgili, davetsiz bir misafir kapısını çalar. Oz, çaresiz bir şekilde, Gogolak tarafından kaçırılmış olan karısı Cynthiayı onların elinden kurtarmak için Jimmynin yardımını dilenmektedir.

Jimmy gayet ilgisiz davranır, bu onun sorunu değildir.Jimmy, Ozdan kurtulmaya bakarken, daha da istenmeyen misafirler ortaya çıkar. Saf diş doktorumuz Ozu Los Angelestan beri takip etmiş olan mafya babası Lazlo Gogolak ve sevimsiz adamları Jimmynin bahçesinde biterler. Hapiste olduğu zaman zarfında Lazlonun tek düşündüğü şey, Jimmyle hesaplaşmak, en sevdiği oğlu Yanninin intikamını almak ve bu iş için Ozun yardımından faydalanmaktı.Jimmy, Oz ve Jill 2000 yapımı Komşum Bir Katil adlı komedi filminin devamı niteliğini taşıyan bu filmde işin sonuna kadar gitmek zorundadır, bunun daha da ötesinde Cynthiayı kurtarmak ve Lazloya iyi bir ders vermek de gereklidir.
turkcefilmindir.net iyi seyirler diler...

Katil Komşum Geri Döndü
http://turbobit.net/The.Whole.Ten.Yards.2004.720p.BluRay.DUAL.x264-HDA.720pindir.com.mkvKatil Komşum Geri Döndü indir, Katil Komşum Geri Döndü izle, Katil Komşum Geri Döndü türkçe film indir