• İzlenme : 11310 | 5/30/2013 5:24:28 PM
Kod Adı Kılıçbalığı | Swordfish | 2001 | 720p | Dual | Türkçe Dublaj
Kod Adı Kılıçbalığı

Kod Adı Kılıçbalığı
Kod Adı Kılıçbalığı

Kod Adı Kılıçbalığı


Kod Adı Kılıçbalığı
Kod Adı Kılıçbalığı - Swordfish
2001 - ABD , Avustralya
Tür : : Aksiyon, Gerilim, Suç
Süre :99 Dak.
Yönetmen : Dominic Sena
Oyuncular : Sam Shepard , Hugh Jackman , Halle Berry , Don Cheadle , John Travolta , Vinnie Jones , Carmen Argenziano , Drea De Matteo , Zach Grenier , Margaret Travolta , Chic Daniel , Kirk B.r. Woller , Rudolf Martin , Tim Dekay , Sam Travolta , Craig Braun , Camryn Grimes , Angelo Pagan , Kerry Kletter , Anika Poitier , Natalia Sokolova , Brenda Eimers , Corinne Chooey , Alex Morissen , Seslendirenler Bora Sivri , Sungun Babacan , Burcu Başaran , Gökhan Özkara , Volkan Ateş Akyılmaz
Senaryo :Skip Woods
Yapımcı :Joel Silver , Bruce Berman , Skip Woods , Dan Cracchiolo

Dünyanın en tehlikeli ve karizmatik ajanı Gabriel Shear (John Travolta) istediği her kılığa girebilen yetenekli birisidir. CIA tarafından korunan ve gizlenen Gabriel hükümetin kullanılmayan 6 milyar dolarlık fonunu çalma planı yapmaktadır. Bunun içinde siberuzaya dalıp çok gelişmiş güvenlik sistemlerini çözmesi gerekir. Gabriel bunun için gezegenin en iyi bilgisayar kurtlarından biri olan Stanley Jobson'ı (Hugh Jackman) bulur.

Hapisten yeni çıkmış olan Stanley artık yaşamını külüstür bir karavanda, meteliksiz, yanlız ve boşandığında kaybettiği kızı Holly'den (Camryn Grimes) uzak geçirmektedir. Stanley ilk bakışta Gabriel'in teklifine sıcak bakmaz ama kızının rehin alınması üzerine, istememesine karşı bu işe başlamak zorunda kalır.

Artık Gabriel'in ve onun güzel ortağı Ginger'ın (Halle Berry) dünyasına adım atan Stanley zaman ilerledikçe bu operasyondaki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını farkeder.
turkcefilmindir.net iyi seyirler diler...

Kod Adı Kılıçbalığı
http://turbobit.net/Swordfish.2001.720p.BluRay.DUAL.AC3.x264.HDA.mkv

Kod Adı Kılıçbalığı
http://indir.turkcefilmindir.net/Swordfish.2001.720p.BluRay.DUAL.AC3.x264.HDA.mkv
Kod Adı Kılıçbalığı indir, Kod Adı Kılıçbalığı izle, Kod Adı Kılıçbalığı türkçe film indir