• İzlenme : 29283 | 5/31/2014 11:00:03 AM
Korku Kapanı 1 | Wrong Turn 1 | 2003 | 1080p | Dual | Türkçe Dublaj
Korku Kapanı 1

Korku Kapanı 1
Korku Kapanı 1

Korku Kapanı 1


Korku Kapanı 1
2003 - ABD  Almanya
Tür : Gerilim  Korku
Süre:84 dakika
Yönetmen: Rob Schmidt
Oyuncular:Jeremy Sisto , Desmond Harrington , Eliza Dushku , Emmanuelle Chriquie , Lindy Booth , Julian Richings , David Huband , Emmanuelle Chriqui , Garry Robbins , Ted Clark , Yvonne Gaudry , Joel Harris , Wayne Robson , James Downing
Senaryo: Alan McElroy 
Yapimci:Patrick Wachsberger   Don Carmody   Erik Feig  Aaron Ryder  

Chris, Mustang'ine kurulmus 3 saat sonraki is randevusuna yetismeye çalismaktadir. Bir kaza yüzünden otoyolun trafige kapali oldugunu görünce kestirme oldugunu tahmin ettigi bir yan yola sapar. Ne yapip edip bu randevuya yetismelidir!
Bu sirada, içinde Jessie, Carly, Carly'nin erkek arkadasi Scott, Evan ve onun kiz arkadasi Francine'in bulunduklari Range Rover'in lastikleri patlamistir. Bu issiz yolda mahsur kalan gençler ne yapacaklarini düsünmektedir. Chris kestirme yolda son sürat giderken gördügü bir hayvan lesi yüzünden dikkati dagilir. Araba kontroldan çikar ve yolun ortasinda duran Range Rover'a çarpar. Lastikleri patlayan birde üstüne kaza yapan alti genç bir telefon kulübesi bulup, yardim istemeye karar verirler. Üstelik patlayan lastiklerinin sebebini bulmuslardir. Yolun ortasina biri ya da birileri dikenli teller yerlestirmistir!
Evan ile Francine'i arabalara göz kulak olmak için birakan gençler ormanda yürümeye baslarlar. Çok geçmeden bir kulübeye ulasirlar. Avcilara ait oldugunu sandiklari bu kulübe çesit çesit silah ve bir anlam veremedikleri tüyler ürpertici av ganimetleriyle doludur. Bilmedikleri seyse Evan ile Francine'in çoktan avcilarin eline düsmüs ve vahsice öldürülmüs olduklaridir.
turkcefilmindir.net iyi seyirler diler...

Korku Kapanı 1
http://turbobit.net/Wrong.Turn.1.2003.BluRay.1080P.DUAL.X264-CHD.HDA.mkv
Korku Kapanı 1 indir, Korku Kapanı 1 izle, Korku Kapanı 1 türkçe film indir