Luis Guzman Filmleri

4/18/2019 2:14:51 PM - Luis Guzman ,(d.28 ağustos 1956, Porto Riko kökenli ABD'li oyuncu.

Luis Guzman New York'ta büyüdü, New York Şehir Koleji'nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra, bir sosyal hizmet uzmanı olarak çalıştı. Bir oyuncu olarak, daha sonra televizyon dizisi Miami Vice, iki bölüm oynadığı film, bir dram filmi, Short Eyes (1977) filmi ile giriş yaptı.

Aksiyon filmi Black Rain (1989) yılında, Michael Douglas ve Andy Garcia karşısında oynadı. Sonra Sidney Lumet ve Brian De Palma'nın Carlito'nun Yolu filminde rol aldı.

Luis Guzman Filmografisi : Ziyaretçi , The Do Over , Temizlikçi , Tıpatıp , Suikastçı , Salak ile Avanak 2 , Peder , Monte Kristo Kontu , Metrodan Kaçış , Kayboluşlar , Kanlı Takip , Hamburger Cumhuriyeti , Geçit Yok , Ezeli Rekabet , Düzeltme , Ateşli Geceler , Arthur , 9/11 , Şehirdeki İki Adam
Luis Guzman Filmleri, Luis Guzman Filmleri indir

Luis Guzman Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Luis Guzman Filmleri İndir (31 Film)

Peder

9/11

Metrodan Kaçış

Monte Kristo Kontu

Kanlı Takip

The Do Over

Ziyaretçi

Ateşli Geceler

Şehirdeki İki Adam

Geçit Yok

Hamburger Cumhuriyeti

Tıpatıp

Düzeltme

Düzeltme

Düzeltme

Kanlı Takip

Kanlı Takip

Kanlı Takip

Kanlı Takip

Monte Kristo Kontu

Geçit Yok

Geçit Yok

Geçit Yok

Geçit Yok

Suikastçı

Ezeli Rekabet

Kayboluşlar

Ezeli Rekabet

Salak ile Avanak 2

Temizlikçi

Arthur

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 20

Sistem v4.7