• İzlenme : 14988 | 7/27/2013 3:06:23 PM
Makinist | The Machinist | 2004 | 720p | Dual | Türkçe Dublaj
Makinist

Makinist
Makinist

Makinist


Makinist
Makinist - The Machinist - El maquinista
2004 İspanya
Tür Dram, Gerilim
Süre 101 Dak.
Yönetmen : Brad Anderson
Oyuncular : Christian Bale , Jennifer Jason Leigh , Michael Ironside , Reg E. Cathey , Aitana SanchezGijien , Colin Stinton , John Sharian , Craig Stevenson , Anna Massey , Larry Gilliard Jr. , Marta Rubio , Nancy Crane , Reg Wilson , Robert Long , Guillermo Ayesa , Matthew Romero Moore , Ferran Lahoz , Jeremy Xido , Norman Bell , Molly Malcolm , Buffy Davis , Richard Torrington , Ramon Cami?¡n , Christopher Hood , Marc Aspinall , Daniel Ceren
Senaryo : Scott Kosar
Yapımcı : Julio Fernandez , Carlos Fernandez , Antonia Nava , Teresa Gefaell , Javier Arsuaga

Makinist, 2004 İspanya yapımı filmdir. Özgün adı El Maquinista'dır. Senaryosunu Scott Kosar'ın yazdığı, yönetmenliğini Brad Anderson'un üstlendiği El Maquinista'nın başrol oyuncusu Christian Bale'dir.

Trevor Reznik adlı bir makine operatörü uyuma yeteneğini kaybeder. Fakat bu sıradan bir uykusuzluk sendromu değildir. Aşırı yorgunluk ve uykusuzluk yüzünden fiziksel sağlığı ve akli dengesi bozulmaya başlar. Yanında çalışanlar en başta görünüşündeki tuhaflıktan ötürü ondan ürkmeye başlarlar ancak dükkanda onun da karıştığı bir kaza sonucu adamlardan biri kolunu kaybedince adamları karşısına almış olur. Kaza yüzünden Trevor'ı suçlarlar. Artık hem kendisi hem de diğerleri için bir engel haline gelmiştir ve adamların tek isteği Trevor'ın gitmesidir.Çalışanların onun işten atılması için komplo kurmaya başlamalarını anlayınca Trevor'ın suçluluk duygusu zamanla şüphe ve paranoyaya dönüşür, acaba daha kötüsünü mü beklemelidir? Önce evinde gizli notlar bulur. Tüm bu gizemler, Trevor'ı delirtmek için kurulmuş bir entrikanın parçaları mıdır? Yoksa her şeyin sebebi aşırı uykusuzluk ve yorgunluk mudur?Olup bitenleri anlayabilmek için meydana gelen tuhaf olayları araştırmaya başlayan Trevor'ın hayatı uykusuz bir kabusa dönmeye başlar. Daha fazla öğrendikçe aslında daha azını bilmiş olmayı tercih eder.
turkcefilmindir.net iyi seyirler diler...

Makinist
http://turbobit.net/Th.Mchnst.2004.720p.BluRay.DUAL.x264-HiDt(HDA).mkv

Makinist
http://indir.turkcefilmindir.net/Th.Mchnst.2004.720p.BluRay.DUAL.x264-HiDt(HDA).mkv
Makinist indir, Makinist izle, Makinist türkçe film indir

Bu Filmin Diğer HD Versiyonları ❤