Marion Cotillard Filmleri

4/21/2019 11:21:17 AM - Marion Cotillard (d. 30 Eylül 1975) Fransız aktris. 2007 yılı yapımı, sanatçı Edith Piaf'ın hayatını anlatan La M??me filmi ile tanınır. Bu film ile En İyi Kadın Oyuncu - Müzikal veya Komedi dalında Altın Küre kazanmış, Oscar'a aday gösterilmiştir. La Vie En Rose ve Jeux D'enfants filmlerinde de başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. En iyi kadın oyuncu dalında Oscar ödülü kazanmıştır. 2009 yılında vizyona giren Halk Düşmanları filminde Christian Bale ve Johnny Depp ile birlikte rol almıştır. 2009 yılında vizyona giren Nine filminde Kate Hudson , Nicole Kidman , Penelope Cruz , Fergie ,Sophia Loren ve Daniel Day-Lewis gibi aktör ve aktrislerle birlikte rol almıştır. 2010 yılında ünlü yönetmen Christopher Nolan'ın Başlangıç filminde Leonardo DiCaprio ile kameralar karşısına geçmiştir.

Marion Cotillard Filmografisi : Taksi Serisi 1-2-3-4 , Taksi 3 , Taksi 2 , Taksi 1 , Taksi , Son Uçuş , Salgın , Rock'n Roll , Pas ve Kemik , Pariste Gece Yarısı , Nine , Masumiyet , Macbeth , Müttefik , Kara Kutu , Kaldırım Serçesi , Küçük Beyaz Yalanlar , Halk Düşmanları , Dokuz , Cesaretin var mı Aşka? , Cesaretin Var Mı Aşka , Bir Zamanlar New York , Baslangiç m1080p , Baslangıç , Başlangıç , Assassin's Creed , Assassin's Creed , Aşk Mektupları , İyi Bir Yıl
Marion Cotillard Filmleri, Marion Cotillard Filmleri indir

Marion Cotillard Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Marion Cotillard Fotoğraf Galerisi

Marion Cotillard Fotoğrafları, Marion Cotillard Resim Galerisi

Marion Cotillard Filmleri İndir (59 Film)

Baslangıç

Rock'n Roll

Assassin's Creed

Assassin's Creed

Assassin's Creed

Assassin's Creed

Assassin's Creed

Bir Zamanlar New York

Taksi 2

Aşk Mektupları

Aşk Mektupları

Aşk Mektupları

Müttefik

Müttefik

Müttefik

Müttefik

Müttefik

Macbeth

Macbeth

Macbeth

Macbeth

Taksi 3

Taksi 2

Taksi

Taksi 3

İyi Bir Yıl

İyi Bir Yıl

Taksi 3

Taksi 2

Taksi 1

Taksi 3

Taksi 2

Taksi 1

Taksi 1

Taksi 1

Kaldırım Serçesi

Kaldırım Serçesi

Halk Düşmanları

Cesaretin Var Mı Aşka

Pas ve Kemik

Pas ve Kemik

Pas ve Kemik

Küçük Beyaz Yalanlar

Başlangıç

Kara Kutu

Salgın

Salgın

Pariste Gece Yarısı

Baslangıç

Son Uçuş

Nine

Nine

Taksi 2

Masumiyet

Salgın

Cesaretin var mı Aşka?

Dokuz

Baslangiç m1080p

Taksi 3

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 42

Sistem v4.7