Martin Sheen Filmleri

11/15/2018 3:10:02 PM - Martin Sheen (3 Ağustos, 1940) Emmy ve Altın Küre Ödülü sahibi ispanyol kökenli ABDli aktördür. Kendisi en çok Apocalypse Now filmindeki Yüzbaşı Willard rolüyle ve The West Wing isimli TV dizisindeki Başkan Josiah Bartlet rolüyle ünlüdür. Emilio Estevez, Ramon Luis Estevez, Renee Estevez ve Charlie Sheen (Carlos Estevez) isimli 4 çocuğu vardır ve hepsi oyuncudurlar. Kendisi Susan Sarandon, Sean Penn gibi Irak savaşı karşıtı sinemacılardandır.

Martin Sheen Filmografisi : Trash , Spawn , Sınır Ötesi , Sıkıysa Yakala , Kafir , Gandhi , Ezber Bozan , Bhopal Felaketi , Adım Adım Komplo , Aşk Olur , Özgürlük Yürüyüşü , Çöp , İstediğini Sor , İnanılmaz Örümcek Adam 2 , İnanılmaz Örümcek Adam , İkili Oyun
Martin Sheen Filmleri, Martin Sheen Filmleri indir

Martin Sheen Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Martin Sheen Filmleri İndir (37 Film)

İnanılmaz Örümcek Adam 2

İnanılmaz Örümcek Adam

Kafir

Kafir

Ezber Bozan

Ezber Bozan

Ezber Bozan

Ezber Bozan

Ezber Bozan

Trash

İstediğini Sor

Gandhi

Gandhi

İstediğini Sor

İstediğini Sor

İstediğini Sor

Özgürlük Yürüyüşü

Özgürlük Yürüyüşü

Özgürlük Yürüyüşü

Bhopal Felaketi

Çöp

Çöp

Trash

Sıkıysa Yakala

Sıkıysa Yakala

Adım Adım Komplo

Adım Adım Komplo

Sınır Ötesi

Sıkıysa Yakala

Aşk Olur

Adım Adım Komplo

Spawn

İkili Oyun

Sınır Ötesi

Sınır Ötesi

Sınır Ötesi

Sıkıysa Yakala





Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 125

Sistem v4.7