Türkçe Dublaj Film İndir


HD Türkçe Film İndir, Türkçe Dublaj Film Indir

Melanie Laurent Filmleri

12/10/2018 3:24:21 PM - Melanie Laurent (doğum 21 Şubat 1983) Fransız aktris, yönetmen, şarkıcı, model ve yazar. En çok bilinen rolü Quentin Tarantino'nun 2009 yılında çektiği Soysuzlar Çetesi adli filmindeki Shosanna Dreyfus karakteridir. Bu rolüyle Çevrimiçi Film Eleştirmenleri Topluluğu ve Auistin Film Critics Association tarafından tarafından en iyi aktris seçilmiştir.

Laurent, Paris'te doğmuştur. Pierre Laurent'in kızıdır. Kendisi Yahudidir. Anne ve babası Aşkenaz ile Tunuslu Sefaraddır. Büyükbabası Nazilerin Yahudileri uyguladığı soykırımdan kurtulmayı başarmıştır. Laurent, Paris'in 9. bölgesinde büyümüştür. Kariyerine Gerard Depardieu'nun Asterix ve Oburix setinde yaptığı teklifle başladı. Laurent, bu teklifi neden olmasın? şeklinde cevapladı.

Melanie Laurent Filmografisi : Yeni Başlangıçlar , Soysuzlar Çetesi , Sonsuzluk , Son Operasyon , Sihirbazlar Çetesi , Paris , Paramparça , Nefes , Katile Ağıt , Hayatın Kıyısında , Düşman , Boomerang
Melanie Laurent Filmleri, Melanie Laurent Filmleri indir

Melanie Laurent Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Melanie Laurent Filmleri İndir (26 Film)

Son Operasyon

Sonsuzluk

Hayatın Kıyısında

Hayatın Kıyısında

Hayatın Kıyısında

Boomerang

Boomerang

Boomerang

Paramparça

Nefes

Nefes

Nefes

Nefes

Nefes

Katile Ağıt

Katile Ağıt

Düşman

Paris

Yeni Başlangıçlar

Sihirbazlar Çetesi

Sihirbazlar Çetesi

Sihirbazlar Çetesi

Katile Ağıt

Yeni Başlangıçlar

Soysuzlar Çetesi

Soysuzlar Çetesi

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 77

Sistem v4.7