Michael J. Fox Filmleri

5/23/2019 7:16:59 PM - Michael J. Fox (asıl adı: Michael Andrew Fox; d. 9 Haziran 1961), Kanada doğumlu film ve televizyon oyuncusudur. En bilinen rolleri Geleceğe Dönüş üçlemesinde (1985-1990) Marty McFly; Family Ties (1982-1989) dizisinde kendisine üç Emmy ve bir Altın Küre getiren Alex P. Keaton rolü ve Spin City (1996-2000) dizisinde Mike Flaherty rolleridir. Ayrıca Spin City ile bir Emmy ve 3 Altın Küre ödülü kazandı. Ailesi birçok yere göçten sonra en son Vancouver'a yerleşti.

Parkinson hastalığına yakalandıktan sonra oyunculuk kariyerine son verdi. Parkinson hastalığına bağlı olarak zaman zaman hareket etmekte ve konuşmakta zorlanan ünlü oyuncu, yaşama bağlılığından hiçbir şey kaybetmedi. Michael J. Fox Parkinson Araştırmaları Vakfı aracılığıyla hastalığın tedavi araştırmalarına destek veren Fox, 2000-2006 yılları arasında vakfı için 78 milyon dolar gelir topladı. Fox'un vakfı, özellikle Parkinson'un erken teşhisine yönelik çalışmalara destek veriyor.Babasi Kanada ordusuna mensuptu. 18 yasinda Hollywood'a yerlesti ve yine bu yasta kesfedildi.Young Republican adli bir dizide oynamaya basladi.

Doğum: 9 Haziran 1961 (54 yaşında), Edmonton, Kanada
Boy: 1,63 m
Eşi: Tracy Pollan (e. 1988)
Çocukları: Sam Michael Fox, Aquinnah Kathleen Fox, Esm?® Annabelle Fox, Schuyler Frances Fox
Ebeveynleri: Phyllis Piper, William Fox

Michael J. Fox Filmografisi : Sevimli Hayaletler , Robot Köpek Archie , Küçük Kardeşim 2 , Küçük Kardeşim , Gelecege Dönüs 3 m720p , Gelecege Dönüs 2 m720p , Gelecege Dönüs 1 m720p , Geleceğe Dönüş 3 , Geleceğe Dönüş 2 , Geleceğe Dönüş 1 , Geleceğe Dönüş , Back in Time
Michael J. Fox Filmleri, Michael J. Fox Filmleri indir

Michael J. Fox Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Michael J. Fox Fotoğraf Galerisi

Michael J. Fox Fotoğrafları, Michael J. Fox Resim Galerisi

Michael J. Fox Filmleri İndir (19 Film)

Back in Time

Robot Köpek Archie

Küçük Kardeşim 2

Küçük Kardeşim 2

Küçük Kardeşim

Küçük Kardeşim

Geleceğe Dönüş 3

Geleceğe Dönüş 2

Geleceğe Dönüş

Geleceğe Dönüş 1

Gelecege Dönüs 1 m720p

Sevimli Hayaletler

Geleceğe Dönüş 2

Sevimli Hayaletler

Geleceğe Dönüş 3

Geleceğe Dönüş 2

Geleceğe Dönüş 1

Gelecege Dönüs 3 m720p

Gelecege Dönüs 2 m720p

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 87

Sistem v4.7