Michael Keaton Filmleri

5/23/2019 8:03:50 PM - Michael Keaton, Oyunculuğa 25 yaşında rol aldığı bir TV dizisi ile başladı.

Oyunculuğa yeni başladığı günlerde Michael Douglas ile karıştırılma tehlikesi ile karşı karşıya kalan Michael soyadını değiştirmeye karar verdi. O dönemde büyük hayranlık beslediği Diane Keaton'un bir resmini gördükten sonra yeni soyadını buldu; Keaton. Aslında o zaman bu soyadını geçici olarak düşünmüştü ama bir süre sonra bu isme alışınca resmi olarak soyadını Keaton olarak değiştirdi.

Michael Keaton bir süre TV dizileri ile oyunculuğa devam ettikten sonra sinemaya geçti ve ilk film Night Shift (1982) adlı komedi oldu. Bu filmle birlikte sinema ve televizyonu bir arada götüren Keaton, komediye yatkın tekniği ile genelde komedi filmleri ve dizilerinde rol aldı. Bu dönemde rol aldığı filmler pek başarılı olmazken Keaton da orta karar bir komedyen olarak tanınıyordu.

Onun gerekli patlamayı yapabilmesi Tim Burton'un Beetlejuice-Beter Böcek(1988) filmi ile oldu. Bu filmde Keaton, huysuz, komik ve çılgın bir hayalet olan Beetlejuice'u canlandırdı. Tim Burton'un Beter Böcek'i öldükten sonra istila edilen evlerini geri almaya çalışan bir hayalet karı koca'nın hik??yesini anlatıyordu. Birkaç denemeden sonra istilacıları evlerinden çıkarmayı başaramayan karı koca son çare olarak lanetli hayalet Beetlejuice'dan yardım istemek zorunda kalır. Filmin kadrosunda Michael Keaton'un yanı sıra Alec Baldwin ve Geena Davis gibi oyuncular vardı ve film oldukça iyi eleştiriler almıştı.

Michael Keaton Filmografisi : Yeni Mezun , Temiz Mazi , Suikastçı , Spotlight , Son Umut , Oyuncak Hikayesi 3 , Kurucu , Jackie Brown , Hayalet Sesler , Hız Tutkusu , Geçmişi Temizle , Beter Böcek , Batman Dönüyor , Batman , Atmaca , Arabalar 2 m720p , Arabalar 2 1080p , Arabalar 2 , Arabalar , Örümcek-Adam: Eve Dönüş , Çatı Katı
Michael Keaton Filmleri, Michael Keaton Filmleri indir

Michael Keaton Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Michael Keaton Fotoğraf Galerisi

Michael Keaton Fotoğrafları, Michael Keaton Resim Galerisi

Michael Keaton Filmleri İndir (53 Film)

Örümcek-Adam: Eve Dönüş

Kurucu

Suikastçı

Suikastçı

Suikastçı

Suikastçı

Suikastçı

Kurucu

Kurucu

Kurucu

Örümcek-Adam: Eve Dönüş

Örümcek-Adam: Eve Dönüş

Örümcek-Adam: Eve Dönüş

Örümcek-Adam: Eve Dönüş

Örümcek-Adam: Eve Dönüş

Spotlight

Spotlight

Spotlight

Spotlight

Spotlight

Hız Tutkusu

Hız Tutkusu

Hız Tutkusu

Çatı Katı

Arabalar 2 m720p

Atmaca

Atmaca

Atmaca

Atmaca

Atmaca

Atmaca

Temiz Mazi

Hayalet Sesler

Hız Tutkusu

Hız Tutkusu

Hız Tutkusu

Arabalar

Çatı Katı

Geçmişi Temizle

Beter Böcek

Beter Böcek

Arabalar 2

Batman

Jackie Brown

Jackie Brown

Jackie Brown

Yeni Mezun

Jackie Brown

Oyuncak Hikayesi 3

Arabalar 2 1080p

Arabalar 2

Son Umut

Batman Dönüyor

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 27

Sistem v4.7