Peter Dinklage Filmleri

11/15/2018 7:09:26 PM - Peter Dinklage (d.11 Haziran 1969), Amerikalı film, televizyon ve tiyatro oyuncusu.

1969 yılında Leonia , New Jersey'de müzik ögretmeni bir anne ve sigorta satıcısı bir babanın oğlu olarak dünyaya geldi. Mendham, New Jersey'de büyüdü. 1987 yılında Delbarton School'da ve 1991 yılında Bennington College'de eğitim aldı.

Akondroplazi hastalığı olması sebebiyle boyu 1,35 metre'dir. 2005 yılında Erica Schmidt ile evlenen oyuncunun 2011 yılında ise kızı dünyaya geldi.

Peter Dinklage Filmografisi : X-Men: Geçmiş Günler Gelecek , X-Men Geçmiş Günler Gelecek 3D , Taksi , Patron , Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan , Narnia Günlükleri 2: Prens Kaspiyan , Herve ile Akşam Yemeği , Hafıza , Bir Piyanistin Kızı Olmak , Beni Suçlu Bulun , Bende Seni Seviyorum , Aşka Dair , Üç Billboard Ebbing Çıkışı , Çatlak Şovalyeler
Peter Dinklage Filmleri, Peter Dinklage Filmleri indir

Peter Dinklage Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Peter Dinklage Fotoğraf Galerisi

Peter Dinklage Fotoğrafları, Peter Dinklage Resim Galerisi

Peter Dinklage Filmleri İndir (33 Film)

Herve ile Akşam Yemeği

Herve ile Akşam Yemeği

Hafıza

Hafıza

Hafıza

Üç Billboard Ebbing Çıkışı

Üç Billboard Ebbing Çıkışı

Üç Billboard Ebbing Çıkışı

Aşka Dair

Patron

Patron

Patron

Patron

Patron

Taksi

Taksi

Taksi

Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan

Bir Piyanistin Kızı Olmak

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek

Çatlak Şovalyeler

Bende Seni Seviyorum

Beni Suçlu Bulun

Beni Suçlu Bulun

Aşka Dair

Aşka Dair

X-Men Geçmiş Günler Gelecek 3D

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek

Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan

Narnia Günlükleri 2: Prens Kaspiyan

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 25

Sistem v4.7