Karantina Günlerinde Film

  • İzlenme : 19866 | 5/15/2013 2:56:44 PM
Prestij | The Prestige | 2006 | 720p | Dual | Türkçe Dublaj
Prestij

Prestij
Prestij
Prestij
Prestij
Prestij
Prestij

Prestij


Prestij
Prestij - The Prestige
2006 - ABD
Tür: Dram, Fantastik, Gerilim
Süre :130 Dak.
Yönetmen:Christopher Nolan
Oyuncular : Christian Bale , Hugh Jackman , Andy Serkis , Michael Caine , David Bowie , Ricky Jay , Piper Perabo , Roger Rees , Chris Cleveland , Jim Piddock , Chao Li Chi , Rebecca Hall , Jamie Harris , Brian Tahash , Christopher Neame , James Lancaster , Daniel Davis , Ron Perkins , Ezra Buzzington , James Otis , Rob Arbogast , Clive Kennedy , Enn Reitel , Nikki Glick , Jodi Bianca Wise , Scott Davis , Sam Menning , Christopher Judges , Edward Hibbert , Kevin Will , Russ Fega , Johnny Liska , Zoe Merg , Olivia Merg , Julie Sanford , Sean Howse , William Morgan Sheppard , John B. Crye , Gregory Humphreys , Anthony De Marco , J. Paul Moore , Monty Stuart , Mark Ryan , Samantha Mahurin , Scarlett Johansson
Senaryo : Christopher Nolan, Jonathan Nolan
Yapımcı : Emma Thomas , Jordan Goldberg

Christopher Nolan'dan illüzyon kumaşından örülmüş bir gerilim...

Bu beklenmedik dönüşlerle dolu gizemli öyküde, Viktorya Devri'nde iki sahne sihirbazı, giderek şiddetlenen bir savaşa ve birbirlerinin mesleki sırlarını ortaya çıkartmak için doymaz bir susuzluğa dönüşen güçlü bir rekabete girişiyorlar. Bu iki görkemli adamın cüreti tutkuya, şovmenliği bilime ve hırsı dostluğa kırdırmalarının sonuçları tehlikeli, ölümcül ve hileli oluyor.

Her şey yüzyılın başında, hızla değişen Londra'da başlıyor. Sihirbazların ünlü ve en üst mertebede idol olarak kabul edildikleri bir zamanda, iki genç sihirbaz şöhrete giden yolu çizmeye başlarlar.
Gösterişli, sofistike Robert Angier (HUGH JACKMAN) tam bir şovmenken;
yontulmamış ve gelenekçi Alfred Borden (CHRISTIAN BALE) sihirli fikirlerini gösterme yeteneğinden yoksun, yaratıcı bir dahidir.
Birbirlerini takdir eden arkadaşlar ve ortaklar olarak yola çıkarlar. Ama en büyük numaraları ters gidince, aralarında ömür boyu sürecek bir düşmanlık başlar; ikisi de bir diğerini geçme ve altüst etme niyetindedir.

Sürdürdükleri aşırı rekabet, her numarayla, her gösteriyle daha da büyür; ta ki sınır tanımayana, hatta elektriğin yeni ve inanılmaz güçlerini ve Nikola Tesla'nın bilimsel dehasını işin içine dahil edene dek.
turkcefilmindir.net iyi seyirler diler...

Prestij
http://turbobit.net/Prestij.The.Prestij.2006.720p.DuaL.mkv

Prestij
http://indir.turkcefilmindir.net/Prestij.The.Prestij.2006.720p.DuaL.mkv
Prestij indir, Prestij izle, Prestij türkçe film indir

Bu Filmin Diğer HD Versiyonları ❤