Türkçe Dublaj Film İndir


HD Türkçe Film İndir, Türkçe Dublaj Film Indir

Rachael Taylor Filmleri

12/18/2018 11:49:32 PM - Rachael Taylor 11 Temmuz 1984'te Launceston Avustralya doğumlu oyuncudur. En önemli çıkışı Transformers adlı filmle olur. Lise eğitimi esnasında yerel bir mankenlik ajansı ile çalışmıştır. Daha sonra da Üniversite eğitimini yarıda bırakarak Sydney'e gider ve kariyerine orada devam eder. Aynı zamanda burada Sydney Üniversitesi'nde tarih ve politika okur. Rachael Taylor bir dizi Amerikan yapımı TV filmlerinde rol alır. Bunlar arasında Man-thing, See No Evil bulunur. Avustralyalı drama dizisi headLand'de Sasha Forbes karakterini canlandırır. Hatta bu rolü ile Avustralya'nın Logie Ödüllerine En Yeni Popüler Kadın Yetenek dalında aday gösterilir. Rachael Taylor ayrıca 2008 yapımlı Shutter adlı filmde de rol alır.

Rachael Taylor Filmografisi : Transformers 1 , Resimdeki Hayalet , Karanlık Saat , Kırmızı Köpek , Arq , Ölüm Çıkmazı , Şantaj
Rachael Taylor Filmleri, Rachael Taylor Filmleri indir

Rachael Taylor Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Rachael Taylor Fotoğraf Galerisi

Rachael Taylor Fotoğrafları, Rachael Taylor Resim Galerisi

Rachael Taylor Filmleri İndir (14 Film)

Arq

Arq

Arq

Kırmızı Köpek

Şantaj

Ölüm Çıkmazı

Resimdeki Hayalet

Transformers 1

Transformers 1

Karanlık Saat

Karanlık Saat

Karanlık Saat

Transformers 1

Şantaj

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 57

Sistem v4.7