• İzlenme : 5683 | 1/9/2014 11:17:04 PM
Robin Hood

Robin Hood
Robin Hood

Robin HoodRobin Hood


Robin Hood
Robin Hood
2010 - ABD , İngiltere
Tür: Aksiyon, Dram, Macera
Süre :140 Dak.
Yönetmen:Ridley Scott
Oyuncular : Cate Blanchett , Russell Crowe , Eileen Atkins , Oscar Isaac , Danny Huston , Simon McBurney , William Hurt , Matthew Macfadyen , Douglas Hodge , Max von Sydow , Vanessa Redgrave , Mark Addy , Jonathan Zaccai?» , James Burrows , Gerard Mcsorley , Scott Grimes , Mark Strong , Robert Pugh , Kevin Durand , Denis Menochet , Mark David , Thomas Arnold , Bronson Webb , Ralph Ineson , Ned Dennehy , Ciaran Flynn , Abraham Belaga , Giannina Facio , Ruby Bentall , Roy Holder , James Currie , Lea Seydoux , Jake Curran , Jason Collins , Kas Graham , Nicky Bell , Lee Battle , Steve Evets , Velibor Topic , Samuel Dupuy , Alan Doyle , Richard Riddell , Andy Callaghan , John Otoole , Joe Golby , Luke Evans , James Hamilton , Mark Lewis Jones , Pip Carter , Eric Rulliat , Jimi James , Lisa Millett , Umit Ulgen , Joi?úo Costa Menezes , Lee Nicholas Harris , James Fiddy , James Payton , Jamie Clark , Jessica Raine , Lyia Terki , Robert Harrison O eil , Robert Roman Ratajczak , Geoff Searle , Martin Walker , Denise Gough , Zuriel De Peslouan , Andrea Ware , Michael Koltes , Sarah Jane O eill , Jo Marriott , Jamie Beamish , Christian Wolf-lamoy , Nick Lucas , John Nicholas , John Atterbury , Nicolas Simon , Stuart Martin , Jack Downham , David Bertrand , Hannah Barrie , Alan Charlesworth , Lothaire Gerard , Mat Laroche , Chris Jared , Joseph Hamilton , Danny Clarke , Tom Blyth , Stephen Armourae , Jason Beeston , Nicholas Crum , Neil Findlater , Peter Holyoake , Russell Honeywell , Lucy Lavey , Jean-christophe Leger , Michael St Omer , Mark Shrimpton , Jack Steele , Simon Steggall , Ryan Stuart , Ellie Darcey-alden
Senaryo : Brian Helgeland
Yapımcı : Russell Crowe , Ridley Scott

Robin Hood, yönetmenliğini Ridley Scott'ın yaptığı Russell Crowe'ın başrolde oynadığı İngiltere ve Amerika 2010 yapımı macera filmidir.

13. yüzyıl İngiltere'sinde, Robin ve haydutlardan oluşan çetesi, bir köyde yozlaşmaya baş kaldırır ve kral ile tebaaları arasındaki güç dengelerini değiştirmek için krallığa meydan okur. Ve ister bir kanun kaçağı olsun ister bir kahraman, basit bir geçmişe sahip olan bu adam, halkın gözünde sonsuza dek özgürlüğün sembolü olur.

Robin Hood, daha önceleri sadece kendi güvenliğiyle ilgilenen, sonra Kral Richard'ın Fransızlara karşı kurduğu orduda hizmet eden usta bir okçunun hayatını konu alıyor. Richard'ın ölmesi üzerine Robin, görevini kötüye kullanan despot bir şeriften olduğu kadar, ağır vergilerden de muzdarip olan Nottingham şehrine gider ve orada, ormandan gelen bu kahramanın kimliği ve niyeti konusunda şüphe duyan, cesur dul Leydi Marion'a aşık olur. Leydi Marion'ın kalbini kazanmak ve köyü kurtarmak isteyen Robin, ölümcül savaş yetenekleri, sadece yaşama karşı duydukları iştahla eşit olan bir çete kurar.

Ülkelerinin onlarca yıldır süren savaşlar neticesinde zayıflaması, yeni kralın etkisiz yönetimi sonucu güçsüz düşmesi ve iç isyanlarla dışarıdan gelen tehditlere karşı savunmasız olması nedeniyle, Robin ve adamları daha büyük maceralara atılırlar. Bu alışılmadık kahraman ve yandaşları, ülkelerini kanlı bir iç savaşın içine düşmekten kurtarmak ve bir kez daha İngiltere'ye şan ve şeref getirmek üzere yola koyulur.

Robin Hood
http://turbobit.net/Robin.Hood.2010.TR.DVDRip.LTRG.avi

Robin Hood
http://unextfiles.com/Robin.Hood.2010.TR.DVDRip.LTRG.aviRobin Hood indir, Robin Hood izle, Robin Hood türkçe film indir