Rosario Dawson Filmleri

5/23/2019 8:00:47 PM - Rosario Dawson (d. 9 Mayıs 1979), Amerikalı aktris ve şarkıcı. En çok Sin City, He Got Game, Rent ve özellikle başrolünü oynadığı Quentin Tarantino'nun Death Proof filmlerindeki roleriyle tanınmıştır.


Bunlar oyuncunun oynadığı ve oynayacağı filimlerdir.Günah Şehri 2 ??? Sin City 2 (2010) Kartal Göz ??? Eagle Eye (2008) Yedi Yaşam ??? Seven Pounds (2008) Explicit Ills (2008) Ölüm Geçirmez ??? Grindhouse: Death Proof (2007) Descent (2007) Clerks 2 (2006) Hayatındaki Azizleri Keşfetme Kılavuzu ??? A Guide to Recognizing Your Saints (2006) Günah Şehri ??? Sin City (2005) Rent (2005) Büyük İskender ??? Alexander (2004) Asılsız Haber ??? Shattered Glass (2003) The Rundown (2003) Siyah Giyen Adamlar 2 ??? Men in Black 2 (2002) Yirmibeşinci Saat ??? 25th Hour (2002) Aşağıdakiler ??? Down to you (2000) He Got Game (1998) Death Proof Grindhouse serisinin Planet Terror' den sonraki bir diğer filmi olan Death Proof (Ölüm Geçirmez) projenin diğer yapımcısı Quentin Tarantino tarafından çekilmiş. Bu filmde Dublor Mike (Kurt Russell) adlı bir psikopat katil kendi özel arabasını monte ettiği mekanizmadan dolayı 'Ölüm Geçirmez' olarak adlandırır. Arabayla ne kadar kaza yaparsa yapsın oturduğu yerden ona hiç bir zarar gelmemektedir. Bu şekilde yollara çıkan Mike gruplar halinde özgürce dolaşan kadınları öldürmektedir. Filmde 2 grup kadınla tanışırız. Bu iki gruptaki kadınların özellikleri devamlı içki içen, uyuşturucu kullanan özgürce yollarda dolaşan ve kendi hallerinde takılıp yaşayan gençler olmalarıdır. Bu iki grubun hik??yesi filmi ikiye böler. Bir bardan diğer bara giden ilk grubu oldukça acı bir son bekler. İkinci grup ise yine yollarda çene çalan kızlardan oluşmaktadır. Ama bu kızlar Mike' ın amaçlarını gerçekleştirmesi için daha çetin ceviz kızlardır.

Rosario Dawson Filmografisi : Zirvedeki Beş , Trans , Percy Jackson: Olimposlular Şimşek Hırsızı , Percy Jackson ve Olimposlular Şimşek Hırsızı , Olimposlular: Şimsek Hırsızı , Milyarda Bir , Kayıp Çocuk , Kartal Göz , Hayatındaki Azizleri Keşfetme Kılavuzu , Harika Birisi , Günah Şehri 2: Uğruna Ölünecek Kadın , Günah Şehri , Durdurulamaz m720p , Durdurulamaz , Beş , Büyük İskender , 25. Saat , 25 Saat , 10 Years , 10 Yıl Sonra , Ölüm Geçirmez
Rosario Dawson Filmleri, Rosario Dawson Filmleri indir

Rosario Dawson Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Rosario Dawson Fotoğraf Galerisi

Rosario Dawson Fotoğrafları, Rosario Dawson Resim Galerisi

Rosario Dawson Filmleri İndir (51 Film)

Harika Birisi

25 Saat

Olimposlular: Şimsek Hırsızı

Percy Jackson: Olimposlular Şimşek Hırsızı

Ölüm Geçirmez

Ölüm Geçirmez

Ölüm Geçirmez

Günah Şehri 2: Uğruna Ölünecek Kadın

Günah Şehri 2: Uğruna Ölünecek Kadın

Günah Şehri 2: Uğruna Ölünecek Kadın

Günah Şehri 2: Uğruna Ölünecek Kadın

Zirvedeki Beş

Zirvedeki Beş

Zirvedeki Beş

Zirvedeki Beş

Zirvedeki Beş

Kayıp Çocuk

Kayıp Çocuk

Kayıp Çocuk

Kartal Göz

Kartal Göz

Kartal Göz

Milyarda Bir

Milyarda Bir

Milyarda Bir

10 Yıl Sonra

10 Yıl Sonra

25. Saat

25 Saat

25 Saat

Kartal Göz

10 Years

Kartal Göz

Durdurulamaz

10 Yıl Sonra

Büyük İskender

Büyük İskender

Percy Jackson ve Olimposlular Şimşek Hırsızı

Trans

Trans

Hayatındaki Azizleri Keşfetme Kılavuzu

Trans

Trans

10 Yıl Sonra

10 Yıl Sonra

Beş

Büyük İskender

Durdurulamaz

Durdurulamaz

Günah Şehri

Durdurulamaz m720p

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 9

Sistem v4.7