Sebastian Koch Filmleri

3/24/2019 12:55:55 PM - Sebastian Koch (d. 31 Mayıs 1962, Karlsruhe), bir Alman aktör. Koch, Karlsruhe, Almanya doğumludur ve Stuttgart'da büyüdü. Annesi, onu yalnız bıraktı ve çalıştığı çocuk evinde biraz zaman geçirdi. 1982-1985 yıllarında Koch Münih Otto Falckenberg Okulu'nda okudu ve Theater der Jugend (Gençlik Tiyatrosu) ile bu süre çalıştı. Ulm ve Darmstadt belediye tiyatrolarında rol aldıktan sonra, 1990 yılında Berlin'de tiyatro'da boy göstermeye başladı. Çok sayıda film ve tv dizilerindeki rollerinin yanı sıra, bu süre içinde popüler Alman suç dizilerinde sık sık küçük rollerde yer aldı. 2006 ve 2007 yılları Oscar Wilde'ın An Ideal Husband Lord Goring rolünü oynarken, 12 yıllık bir aradan sonra Bochum Tiyatrosu'nda sahneye çıktı. Yine 2006 yılında hayatının film uyarlamasında Reinhard Mohn'u canlandırdı. Koch, Yuliya Snigir ile birlikte, Die Hard serisinin beşinci filmi olan Die Hard A Good Day filminde Rus kötü adam olarak rol aldı.

Sebastian Koch Filmografisi : Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün , Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün , Tutsak , Kimliksiz , Kara Kitap , Islah Adası , Gölgede , Danimarkalı Kız , Casuslar Köprüsü , Başkalarının Hayatı , Albatross
Sebastian Koch Filmleri, Sebastian Koch Filmleri indir

Sebastian Koch Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin

Turbobit Premium Al

Sebastian Koch Filmleri İndir (25 Film)

Tutsak

Tutsak

Islah Adası

Islah Adası

Kara Kitap

Danimarkalı Kız

Danimarkalı Kız

Danimarkalı Kız

Danimarkalı Kız

Danimarkalı Kız

Casuslar Köprüsü

Casuslar Köprüsü

Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün

Albatross

Başkalarının Hayatı

Gölgede

Gölgede

Kara Kitap

Kimliksiz

Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün

Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün

Başkalarının Hayatı

Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün

Kimliksiz

Kimliksiz

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 105

Sistem v4.7