Türkçe Dublaj Film İndir


HD Türkçe Film İndir, Türkçe Dublaj Film Indir

Sigourney Weaver Filmleri

12/15/2018 1:56:38 PM - Sigourney Weaver (gerçek adı; Susan Alexandra Weaver),(d. 8 Ekim 1949, Manhattan), ABD'li oyuncu, seslendirme sanatçısı. Sinema ve televizyon dünyasının içinde bir ailede doğan Sigourney Weaver, 1972 yılında Stanford Üniversitesi İngiliz Edebiyatı ve 1974 yılında Yale Üniversitesi Drama bölümlerini bitirdi. Bir süre çeşitli sahne arkası işlerinde çalıştıktan sonra, ilk olarak 1977 yılında Woody Allen'in bir filminde altı saniye süren çok kısa bir rol aldı. 1979 yılına kadar oynadığı küçük rollerden sonra Alien (Yaratık) filmiyle bir anda ünlü olarak, art arda filmlerde oynamaya başladı. Filmleriyle birlikte birçok ödül de kazandı. Empire dergisinde 1995 yılı, Film Tarihinin En Seksi 100 Yıldızı listesinde 81. oldu. ABD'li tiyatro yönetmeni Jim Simpson'la evli olan sanatçı, bir kız çocuk sahibi ve çok iyi derecede Almanca, Fransızca konuşabilmektedir.

Sigourney Weaver Filmografisi : Yine mi Sen , Yaratik 3 , Yaratik 2 , Yaratık: Diriliş , Yaratık 4: Diriliş , Yaratık 3 , Yaratık 2 , Yaratık 1 , Yaratık , Wall-E , Taşıyıcı Anne , Rampart , Paul , Medyum , Kuyu , Kaçış m720p , Kaçış , Köy , Hayalet Avcıları , Gizli Hedef , Galaksi Savaşçıları , Exodus: Tanrılar ve Krallar , Dualar Bobby İçin , Dişi Vampirler , Dışarısı Fena , Canavarın Çağrısı , Avatar , Çılgın Bir Haftasonu
Sigourney Weaver Filmleri, Sigourney Weaver Filmleri indir

Sigourney Weaver Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Sigourney Weaver Fotoğraf Galerisi

Sigourney Weaver Fotoğrafları, Sigourney Weaver Resim Galerisi

Sigourney Weaver Filmleri İndir (51 Film)

Avatar

Hayalet Avcıları

Dişi Vampirler

Canavarın Çağrısı

Canavarın Çağrısı

Canavarın Çağrısı

Canavarın Çağrısı

Canavarın Çağrısı

Gizli Hedef

Galaksi Savaşçıları

Exodus: Tanrılar ve Krallar

Köy

Rampart

Dışarısı Fena

Yaratık 4: Diriliş

Exodus: Tanrılar ve Krallar

Exodus: Tanrılar ve Krallar

Exodus: Tanrılar ve Krallar

Exodus: Tanrılar ve Krallar

Gizli Hedef

Kuyu

Çılgın Bir Haftasonu

Kaçış

Yaratik 2

Avatar

Yaratık: Diriliş

Yaratık 3

Yaratık 2

Yaratık

Yaratık: Diriliş

Yaratık 3

Yaratık 2

Yaratık

Köy

Paul

Dışarısı Fena

Dişi Vampirler

Medyum

Avatar

Yaratik 3

Yaratık 1

Dualar Bobby İçin

Yine mi Sen

Rampart

Medyum

Yine mi Sen

Medyum

Wall-E

Gizli Hedef

Kaçış m720p

Taşıyıcı Anne

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 39

Sistem v4.7