• İzlenme : 2744 | 7/21/2013 7:09:09 PM2009- ABD 
Tür : Dram Romantik 
Süre:101 dakika
Yönetmen: David Siegel  Scott Mcgehee 
Oyuncular: Joseph Gordon-levitt  Lynn Collins  Olivia Thirlby  Sofia Luca Robert C. Kirk Sara Chase  Giana Luca  Marin Gazzaniga  Michaela M Hill  Ted Oyama  Madeline Lee  Ana Kayne  Jenn Colella  Manuel Felciano  Chris Meyer  Assumpta Serna Al Roffe  Doua Moua  Nelson Landrieu 
Müzisyen :Peter Nashel 
Görüntü Y.: Rain Li 
Senaryo:David Siegel  Scott Mcgehee 
Yapimci: David Siegel  Scott Mcgehee

Temmuz günü güneşli bir sabah Brooklyn Köprüsünde birbirine çılgınca aşık bir çift olan Bobby Thompson ve Kate Montero hayatlarının en önemli kararını vermek üzeredirler. Kate hamiledir ve ne yapacağına dair en ufak bir fikirleri yoktur. Katein ailesinin organize ettiği haftasonu pikniğine gidip bu haberi onlarla paylaşmak konusunda kararsızlardır.

Bobby bir anda bir bozuk para çıkarır ve havaya fırlatır. Yazı-tura sonucunda sıradan görünen bu gün ikiye bölünecek ve her birinin yapacağı seçimler sonucunda iki farklı hikaye izlenecektir. Brooklyn tarafında, Bobby ve Kate pikniğe katılırlar. Burada umutlar, hayaller, hayal kırıklıkları ve aile yaşantısının baskısı anlatılacak ve genç çift ebeveyn olmaya karar verirlerse neler karşılaşabilecekleriyle yüzleşirler.

Manhattan tarafındaysa, Bobby ve Kate pikniğe gitmek yerine bir Çin lokantasında atıştırmayı tercih ederler. Takside giderken arka koltukta bir cep telefonu bulan çift, kendilerini para ve cinayetle sarmalanmış bir entrikanın ortasında bulurlar. Bir yaz günü, basit bir sorunun iki farklı açılımı Bobby ve Katein aradıkları cevapları bulmalarını sağlar.


http://turkcefilmindir.net/design/turbobit.png
Suphe.2009.DVBRip.Tr.aviŞüphe indir, Şüphe izle, Şüphe türkçe film indir