Türkçe Dublaj Film İndir


HD Türkçe Film İndir, Türkçe Dublaj Film Indir

Thomas Kretschmann Filmleri

12/14/2018 10:37:54 AM - Thomas Kretschmann (d. 8 Eylül 1962, Dessau, Batı Almanya), Alman aktör, aynı zamanda Hollywood sinema oyuncusu. Kretschmann Dessau'da, eski Alman Demokratik Cumhuriyeti'nde doğdu. Aktör olmadan önce Olimpik yüzücü olmak için eğitildi. 25 yaşındayken çok sayıda Avrupa filmleri ve televizyon dizilerinde rol aldığı oyunculuk dönemi başladı. 1991 yılında Kretschmann Der Mitwisser filmindeki rolüyle en iyi genç oyuncu için Wobbly Max Ophüls Ödülü verildi. 1993 yapımı Stalingrad filminde yıldızı parladı. İtalyan yapımı The Stendhal Syndrome filminde tecavüzcü / katil olan Alfredo Grossi rolüyle uluslararası şöhret elde etti. Thomas Kretschmann aynı zamanda Hugo Boss firmasının reklam yüzüdür. Kretschmann Los Angeles'da yaşamaktadır.

Thomas Kretschmann Filmografisi : Yenilmezler 2: Ultron Çağı , Yalınayak , Wanted , U-571 , Transsiberian , The Young Victoria , Tetikçi: Ajan 47 , Orman , Operasyon Valkyrie , Next , Ne Adam Ama , King Kong , Karateci Köpek , Kamp , Genç Victoria , Frankenstein , Eichmann , Bulutların Üzerinde , Büyük Patlama , Aziz , Ayrılık Şehri , Arabalar 2 m720p , Arabalar 2 , Çöküş
Thomas Kretschmann Filmleri, Thomas Kretschmann Filmleri indir

Thomas Kretschmann Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Thomas Kretschmann Fotoğraf Galerisi

Thomas Kretschmann Fotoğrafları, Thomas Kretschmann Resim Galerisi

Thomas Kretschmann Filmleri İndir (48 Film)

Yenilmezler 2: Ultron Çağı

Yenilmezler 2: Ultron Çağı

Yenilmezler 2: Ultron Çağı

Yenilmezler 2: Ultron Çağı

Orman

Orman

Orman

Orman

Orman

Aziz

King Kong

Büyük Patlama

Tetikçi: Ajan 47

Tetikçi: Ajan 47

Tetikçi: Ajan 47

Çöküş

Çöküş

Çöküş

Yenilmezler 2: Ultron Çağı

Yenilmezler 2: Ultron Çağı

Yenilmezler 2: Ultron Çağı

Yalınayak

Arabalar 2 m720p

Wanted

U-571

U-571

Büyük Patlama

Ne Adam Ama

Büyük Patlama

Bulutların Üzerinde

Wanted

Çöküş

King Kong

Next

Kamp

Kamp

Ayrılık Şehri

Eichmann

Operasyon Valkyrie

Operasyon Valkyrie

Operasyon Valkyrie

Frankenstein

King Kong

Wanted

Genç Victoria

Karateci Köpek

Çöküş

Arabalar 2

Türkçe Film İndir


Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;) Sitemizde yerli filmler yer almamaktadır. Sadece yabancı film indirebilirsiniz. Kalite olarak, sinema çekimi, türkçe line ses, cam rip bu sitede bulunmaz. Görüntü kalitesi olarak sırasıyla dvdrip , brrip , 480p, m720p, m1080p, 720p, 1080p ve 3D filmler bulunur. Ses orjinal türkçe dublaj olup, diğer ses formatlarına bu sitede rastlamazsınız. Güncel 2018 filmleri türkçe indirebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilirsiniz. Eğer duygulsal bir ortam varsa bizde romantik filmler ile size konuk olabiliriz :) ama yok biz aksiyon & macera seviyoruz diyorsanız o zamanda size geniş bir seçenek sunabiliriz.
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.com

Site Map

ağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 35

Sistem v4.7